Актуально


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости02.09.2015  Свято на честь відкриття навчального року в Недільній школі при Спасо-Преображенському кафедральному соборі

В останню неділю літа, 30 серпня, в Спасо-Преображенському кафедральному соборі, за ініціативи керівника єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієрея Андрія Бобрика і ключаря собору та очільника Молодіжного відділу протоієрея Діонісія Буренка – після молебню перед навчанням – діти, батьки, молодь та всі присутні були запрошені на урочистий захід, присвячений відкриттю навчального року в недільній школі імені свв. рівноапп. Кирила і Мефодія.
Свято почалося із теплих слів привітання отця Діонісія, а священик Андрій разом із матушкою Уляною продовжили цю приємну естафету, взявши відповідальність ведучих цього дійства. Під щирі оплески та овації глядачів, на сцену виходили активісти старшої групи недільної школи із різноманітними перфоменсами під назвою «Руки», «Вогонь життя» і «Покаяння», які несли в собі глибокий духовний зміст, ту істину, котра необхідна кожній людині для досягнення вічного буття. В проміжках між цими виставами глядачі мали змогу насолоджуватися співом та грою на бандурах від діток молодшої недільної школи та їхніх батьків, талановитої сім’ї Баранок.
Родзинкою цього свята була можливість зіграти в чудову авторську гру отця Андрія Бобрика під назвою «Добру плескаємо» та подивитись реалістичну повчальну історію із коментуванням батюшки на величезному мультимедійному екрані.
На завершення сценарію родина Баранок виконала ще один музичний номер про любов, а батюшка Андрій із матушкою Уляною побажали присутнім тепла у їхніх сім’ях, взаєморозуміння та радості життя в любові і твердій вірі у Бога.
На цьому свято не закінчилося, адже для дітей та всіх присутніх чекали змагання із настільного хокею, дарцу, а також родзинкою цього свята була канатна доріжка та в’язання вузлів, які організували інструктори із Кіровоградського туристичного центру. Переможці і кращі з кращих отримували солодкі подарунки. Для творчих людей була можливість взяти участь у різноманітних майстер-класах від талановитих волонтерів: тістопластика, аплікація, вироби з тканини, боді-арт, ліплення з пластиліну та виготовлення 3-D листівок.
Батьки та діти, прихожани, гості щиро дякували за організоване для них свято і теплий настрій.

Відео:https://youtu.be/ILGXbeQIxPs