Актуально


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости02.09.2015  Престольне свято у Свято-Успенському храмі м. Кіровограда (+ відео)

28 серпня духовенство та віряни Свято-Успенського храму м. Кіровограда відсвяткували престольне свято.
Цей день для прихожан храму та жителів р-ну Новомиколаїква став особливим. Адже по благословенню Високопреосвященнішого архієпископа Іоасафа саме цього дня до храму були привезені мощі святих угодників Божих, які і надалі будуть перебувати у Свято-Успенському храмі.
Божественну літургію очолив благочинний Кіровоградського району Архімандрит Мануїл (Заднєпряний). Йому співслужили: ключар Свято-Успенського храму прот. Сергій Новак, заступник голови Свято-Успенського духовно-просвітницького центру свящ. Іоан Шемедюк та свящ. Віталій Ігнатьєв. Богослужіння прикрасило виконання духовних піснеспівів однорідним  дівочим молодіжним хором.
По завершенню літургії отець Мануїл виголосив проповідь. Батюшка у своєму слові розповів про значення Божої Матері у справі домобудівництва нашого спасіння та закликав всіх присутніх не лише до молитовного шанування Пресвятої Богородиці, але і до особистого наслідування тих християнських чеснот та доброчинностей, які  прикрашали Матір Іісуса Христа.
Завершилось урочисте богослужіння хресним ходом навколо храму. Для священиків та прихожан Свято-Успенської церкви, це торжество стало унікальним в тому сенсі, що вперше престольний празник відзначається у новозбудованому і не так давно освяченому храмі. Тому на хресному ході було видно сльози та радість на обличчі віруючих за прекрасну можливість молитовного шанування Бога у такому прекрасному храмі.
Мистецького подиху у свято вніс святковий концерт. На подвір’ї вихованці Свято-Успенського духовно-просвітницького центру продемонстрували сценку «Руки», декламували твори «Лахмітник», «Три Матері». Червоною ниткою через все дійство проходило виконання народних пісень під бандуру у виконанні вчителів та учнів музичної школи № 1 ім. Нейгауза.
Подвір’я храму було прикрашене фотовиставкою, яка розкривала річну діяльність Свято-Успенського духовно-просвітницького центру.
На закінчення святкового торжества всі присутні були запрошені на трапезу, після якої розпочалося свято для самих маленьких прихожан: вистава «Фіксікі», фізичні змагання та майстер-класи.
Відеоматеріал про храмовий празник Свято-Успенкього храму м. Кіровоград знаходиться за даним посиланням: www.youtube.com/watch?v=54jUj1tJ2dw
www.youtube.com/watch?v=pQ6EWm1GnkU&feature=youtu.be