Актуально


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск третій від 17 червня 2018 року

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск шостий від 17.06.18.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

 Православний сімейно-юнацький табір "ВЕРШИНА" 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Картинки по запросу воскресение

Свящ. Максим Бойчура

Как проверить веруем ли мы в Воскресение Христа?

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Желающие оказать благотворительную помощь в строительстве здания Епархиального Управления и воскресной школы могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002000052149 в ПАТ <Укрсоцбанк> МФО: 300023 ОКПО: 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости02.09.2015  Престольне свято у Свято-Успенському храмі м. Кіровограда (+ відео)

28 серпня духовенство та віряни Свято-Успенського храму м. Кіровограда відсвяткували престольне свято.
Цей день для прихожан храму та жителів р-ну Новомиколаїква став особливим. Адже по благословенню Високопреосвященнішого архієпископа Іоасафа саме цього дня до храму були привезені мощі святих угодників Божих, які і надалі будуть перебувати у Свято-Успенському храмі.
Божественну літургію очолив благочинний Кіровоградського району Архімандрит Мануїл (Заднєпряний). Йому співслужили: ключар Свято-Успенського храму прот. Сергій Новак, заступник голови Свято-Успенського духовно-просвітницького центру свящ. Іоан Шемедюк та свящ. Віталій Ігнатьєв. Богослужіння прикрасило виконання духовних піснеспівів однорідним  дівочим молодіжним хором.
По завершенню літургії отець Мануїл виголосив проповідь. Батюшка у своєму слові розповів про значення Божої Матері у справі домобудівництва нашого спасіння та закликав всіх присутніх не лише до молитовного шанування Пресвятої Богородиці, але і до особистого наслідування тих християнських чеснот та доброчинностей, які  прикрашали Матір Іісуса Христа.
Завершилось урочисте богослужіння хресним ходом навколо храму. Для священиків та прихожан Свято-Успенської церкви, це торжество стало унікальним в тому сенсі, що вперше престольний празник відзначається у новозбудованому і не так давно освяченому храмі. Тому на хресному ході було видно сльози та радість на обличчі віруючих за прекрасну можливість молитовного шанування Бога у такому прекрасному храмі.
Мистецького подиху у свято вніс святковий концерт. На подвір’ї вихованці Свято-Успенського духовно-просвітницького центру продемонстрували сценку «Руки», декламували твори «Лахмітник», «Три Матері». Червоною ниткою через все дійство проходило виконання народних пісень під бандуру у виконанні вчителів та учнів музичної школи № 1 ім. Нейгауза.
Подвір’я храму було прикрашене фотовиставкою, яка розкривала річну діяльність Свято-Успенського духовно-просвітницького центру.
На закінчення святкового торжества всі присутні були запрошені на трапезу, після якої розпочалося свято для самих маленьких прихожан: вистава «Фіксікі», фізичні змагання та майстер-класи.
Відеоматеріал про храмовий празник Свято-Успенкього храму м. Кіровоград знаходиться за даним посиланням: www.youtube.com/watch?v=54jUj1tJ2dw
www.youtube.com/watch?v=pQ6EWm1GnkU&feature=youtu.be