Актуально


 

Запрошуємо прийняти участь в естафеті добра і милосердя «Дарувати радість – просто!» (АНОНС)

 


Положення конкурсу творчих робіт для дітей та молоді «Сяйво Христового Воскресіння»

 


 Запрошуємо дітей та молодь з інвалідністю до участі у творчому конкурсі «Краса Божого світу очима особливих дітей» (анонс)

 


 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 41-й від 21.04.19.

 

Тема: Надрядкові знаки "ісо", "апостроф", "краткая", "кендема", "кавика"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации


  Священник Андрей Афанасенко
СВЕ
ТЛОЕ ХРИСТОВО ВОСКРЕСЕНИЕ

Свящ. Александр Кузовский
Пасхальные яйца Фаберже

 

 Протд. Роман Мельник
Благодатний вогонь - свідчення Воскресіння Христового
 

Свящ. Максим Бойчура
Как проверить веруем ли мы в Воскресение Христа?

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости22.08.2015  Вшанування працівників внутрішніх органів, що загинули при виконанні службових обов’язків

22 серпня 2015 р., у день пам’яті працівників внутрішніх органів, що загинули при виконанні службових обов’язків, керівник Місіонерського відділу Кіровоградської єпархії протоієрей Андрій Шиманович та клірик Спасо-Преображенського Кафедрального собору м. Кіровограда протодиякон Віталій Каітан, з благословення Його Високопреосвященства архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа, взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника працівникам МВС, котрі поклали свої життя заради безпеки наших співгромадян.
В урочистому заході також взяли участь: Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Кузьменко С. А., голова Кіровоградської обласної ради Чорноіваненко О. А., керівництво Обласного управління МВС України, а також родичі загиблих міліціонерів.
У своєму вітальному слові о. Андрій зокрема зазначив наступне:
«Те, наскільки тривалою є наша пам’ять про загиблих правоохоронців та представників інших силових структур, що поклали свої життя, забезпечуючи мир та спокій кожного з нас, є найкращим тестом на духовну зрілість нашого суспільства. Якими б не були окремі обставини загибелі кожного із згадуваних нами сьогодні героїв, є одна загальна риса, котра об’єднує їх всіх, – це жертовність та самовідданість. І це саме ті якості та чесноти, котрі красномовніше, аніж будь-що інше, свідчать про нашу християнську ідентичність. Більш того, саме жертовність та самовіддача максимально уподібнюють людину до Самого Христа Спасителя, Котрий також віддав Своє життя заради спасіння кожного з нас.
Якщо серце людини не стискається від болю при згадці про тих, хто, по суті, віддав своє життя за нашу безпеку, то це свідчить про втрату такою людиною елементарного співчуття та людяності. Якщо людина не вважає за необхідне вшанувати пам’ять тих вояків та правоохоронців, котрі не пошкодували себе заради спокійного життя решти наших співвітчизників, то це красномовно свідчить про те, що в такої людини кам’яне та невдячне серце.
Тому якщо ми вважаємо себе віруючими людьми, якщо ми претендуємо на почесне звання християнина та на те, щоб називатись дітьми Божими, то ми повинні схилити у цей день наші голови перед усіма спочилими правоохоронцями із почуттям вдячності за їхній подвиг. Адже Христос не стільки бажає бачити в Своїх послідовниках представників певного вчення та прибічників тої чи іншої богословської концепції, скільки Він прагне, щоб ми були у повному сенсі цього слова людьми, справжніми людьми перед Богом.
І у даному випадку наша людяність має виявляти себе, по-перше, у постійній пам’яті про наших полеглих захисників, по-друге, у турботі про членів їх сімей, котрі залишились без годувальників та надійної опори, та, по-третє, у щирій сердечній молитві за безсмертні душі тих, кого ми щорічно згадуємо у цей скорботний день».
По завершенні урочистого заходу, у Кафедральному соборі м. Кіровограда на честь Різдва Пресвятої Богородиці представники духовенства відслужили панахиду за тими працівниками правоохоронних органів, що віддали свої життя, лишаючись вірними своїй присязі, виконуючи свій професійний обов’язок та тим самим забезпечуючи мир та спокій наших співгромадян.