Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости18.08.2015  ТАБІР ДЛЯ ДІТОК З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ «ДЖЕРЕЛЬЦЕ НАДІЇ»

З 4 по 10 серпня з благословення архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа вперше у м. Кіровоград, на території Свято-Успенського храму, проходив православний табір для діток з особливими потребами «Джерельце Надії». Кожна дитина мріє про літній, гарний, позитивний відпочинок. Велика кількість дітей влітку відправляється у прекрасні табори. Проте, є частина і таких діток, котрі через певні обмежені можливості та й ряд інших причин не можуть з усіма поринути світ веселих, табірних пригод. Тому, для діток з особливими потребами вперше у м. Кіровоград і був організований літній табір. Організаторами даного благодійного проекту виступили: Свято-Успенський духовно-просвітницький центр, ГО батьків дітей з особливими потребами «Серце матері» та ГО «Кіровоградське обласне об’єднання батьків дітей з особливими потребами». У таборі взяли участь близько 30 дітей, 10 волонтерів та батьки. В плані волонтерської роботи табір був синергійним: у ньому трудилася досвідчена молодь з Волині і рідна, кіровоградська.
Протягом 7 днів дітвора поринула у дивовижний світ пригод, сюрпризів екскурсій, різноманітних забав та конкурсів. Дітей було поділено на 2 загони: молодший і старший. Кожен загін мав свою назву, речівку, пісню та емблему, також, був спільний гімн табору. Кожний день починався з молитви, ранкової зарядки, сніданку, духовної бесіди та іншої запланованої програми. Кожен день був насиченим та унікальним. Це - і урочисте відкриття за участі архієпископа Іоасафа та мецената Андрія Павловича Райковича, і святковий концерт, і день екскурсій, і свято мильних бульбашок, день спорту і туризму, день казки та солодощів, обливання водою, різноманітні майстер-класи, відпочинок у Дендропарку та катання на каруселях.
Окрім, конкретних тематичних днів була ще й загальна тематика табору – «Храм та його символіка». Протягом всієї зміни дітвора змогла дізнатися що таке храм, коли він виник, яке його призначення, який буває зовнішній вигляд храму, на які частини він поділяється. Була і окрема бесіда про богослужбовий одяг священика та священні речі, котрі використовуються під час богослужіння. 
Також, у воскресний день батьки та діти приступили до Таїнств Сповіді та Причастя. На завершення табірної зміни був організований концерт «Я також маю талант від Бога», після якого кожен отримав грамоту, а також, папку з дитячим молитвословом та духовними бесідами. Після концерту на дітей чекав чудовий пікнік та запашні страви приготовлені на багатті, а далі дитяча дискотека, фотосесія, ігри, забави, пісні, прощання…
Сльози і радість на обличчях дітей, волонтерів та батьків – свідчення того, що табір був прекрасний, він здружив, об’єднав, зігрів теплом і подарував крила надій у майбутнє.
Щиро дякуємо ВСІМ хто долучився і допоміг провести табір для діток з особливими потребами «Джерельце Надії»!!!
Керівник табору ієрей Іоанн Шемедюк