Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Додатково
Вопрос священнику


Публікації

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Інформація


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this page
Новости13.08.2015  Волонтери від Кіровоградського єпархіального відділу по справам Благодійності і Соціального служіння взяли участь у I Всеукраїнському форумі православної нечуючої молоді

З 8 по 9 серпня у Києві проходив I Всеукраїнський форум православної нечуючої молоді. У даному форумі, з ініціативи керівника єпархіального відділу Благодійності і Соціального служіння протоієрея Андрія Бобрика, взяли участь волонтери: Діхтяренко Ганна і Леонтьєва Марина. У стінах духовно-просвітницького центру УПЦ зібралось близько тридцяти ініціативних учасників з різних куточків України. На форум завітали глухі, слабочуючі люди, а також священнослужителі з міст: Кіровограда, Білої Церкви, Лубни, Одеси, Кременчуга, Ужгорода, Чернівців, Львова, Первомайська, Житомира та Києва.
Запланований захід передбачав навчання, спілкування та дозвілля учасників протягом двох вихідних серпневих днів. Ранком 8 серпня учасники форуму гостинно зустріли організатори, провели реєстрацію та запросили до храму Всіх святих комплексу будівництва кафедрального собору УПЦ для звершення молебню перед початком доброї справи.
По завершені офіційної частини відкриття Анна Андріївна запропонувала молодим людям цікавий тренінг, який мав на меті показати гостям, що разом ми робимо одну велику, добру та необхідну справу. Кожен може зробити особистий внесок, варто лише бути відкритим для спілкування. Деякі чуючі гості форуму здивували та порадували організаторів більшою або меншою мірою знання жестової мови, інші спілкувалися лише голосом; але завдяки підтримці перекладачів жестової мови Олександри Гавриш та Катерини Дятлової ніхто не відчував себе дискомфортно протягом заходу.
Приємною несподіванкою для учасників стала презентація новоствореного загально-церковного інформаційного порталу для нечуючих людей prav-gluhie.church.ua. Цей сайт стане масштабною платформою для спілкування та обміну досвідом общин та спільнот нечуючих людей в Україні, а можливо і за її межами. Ресурс дуже легкий для сприйняття та зручний у користуванні. Адміністратор сайту Ілля Сазонов запропонував учасникам форуму не лише переглядати викладену на ньому інформацію, а й долучатися до його наповнення.
Центральним моментом першого дня форуму можна назвати проведення круглого столу на тему «Організація роботи в громаді з нечуючою молодю. Розкриття теми між учасниками в рамках проведення фестивалю «Первомайські зустрічі». Гості мали можливість почути, як формувалася православна община нечуючої молоді у Києві, які підводні камені ускладнювали цей процес, де треба шукати перекладачів жестової мови тощо.
Наприкінці форуму усі учасники отримали СЕРТИФІКАТ.