Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости12.08.2015  Архієпископ Іоасаф відкрив табірну зміну православного табору для діток з особливими потребами «Джерельце Надії» (+ відео)

З 4 по 10 серпня вперше у м. Кіровоград на території Свято-Успенського храму м. Кіровоград проходив православний табір для діток з особливими потребами «Джерельце Надії». У таборі перебувало близько 30 дітей, 10 волонтерів і деякі батьки. 5 серпня відбулося урочисте відкриття табірної зміни. На це святкове дійство завітали такі гості: керуючий Кіровоградською єпархією архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф та благодійник табору Андрій Павлович Райкович. У своєму вітальному слові архієпископ Іоасаф зауважив: «Ціль Церкви допомагати і підтримувати людей та діток, котрі знаходяться у скрутному становищі, дарувати радість і тепло тим, хто не може знайти його серед оточуючих людей та наповнювати серця живим словом про Бога. В цей день Кіровоградська єпархія спільно із зусиллями меценатів відкриває перший у м. Кіровоград табір для діток з особливими потребами. Тому, хай милосердний Господь благословляє ці благі починання і дарує дітям багато усмішок, радощів, сил і міцного здоров’я». Потім, з вітальними словами до діток звернувся Андрій Павлович Райкович: «Хочу побажати вам, щоб цей табір був для вас корисним, радісним, пізнавальним, веселим та незабутнім. Приємно бачити стільки щасливих та усміхнених дітей. Хай Господь допомагає вам у житті». Далі дітвора (1-й та 2-й загін ) здала гостям рапорти: назву, речівку, девіз, пісню та гімн табору.
Після цього діти разом з керівником табору ієреєм Іоанном Шемедюком висловили слова подяки дорогим гостям і вручили їм букети оригінальних квітів. Також, від імені батьків подяку висловили голова ГО «Обласне об’єднання батьків дітей з особливими потребами» Бондарєва Анна та голова ГО «Серце матері» Шукрута Людимила. Остання у своєму слові зазначила: «Дякуємо вам дорогий Владика Іоасаф та Андрій Павлович за вашу турботу, підтримку та небайдужість. Завдячуючи вашим трудам ви робите наших дітей щасливими і життєрадісними».
На завершення, усі разом зробили пам’ятне фото та отримали благословення від владики Іоасафа.

Дитячий православний табір «Джерельце Надії» очима громадського  телебачення.