Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Додатково
Вопрос священнику


Публікації

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Інформація


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this page
Новости08.08.2015  Паломницька поїздка кіровоградців до Свято-Успенської Почаївської Лаври

В понеділок, 3 серпня, паломницька група у складі 25 чоловік вирушила з Кіровограду до Почаєва на свято Почаївської чудотворної ікони Божої Матері. Наступного дня, о 07.30 ранку, першою нашою зупинкою стало історичне місто Кременець (Тернопільська обл.), де всі без виключення піднялись на «Замкову гору», помилуватись пейзажами ранкового міста.
Зробивши декілька загальних фото, ми безпечно спустились донизу. У місті відвідали Свято-Богоявленський жіночий монастир, де знаходиться чудотворна ікона «Скорбящая».
Далі нас вразила приємна атмосфера іншого жіночого монастиря у селі Онишківці (Рівненська обл.), де знаходиться відоме джерело святої праведної Анни. В ньому ж ми і відновили свої фізичні та духовні сили через традиційне 3-х разове занурення у воду.
Після цього маршрут був продовжений до Свято-Духівського монастиря-скиту, де знаходиться чудотворний хрест-«верига» преподобного Нікіти Столпника. Хрест одягали на кожного учасника нашої поїздки.
І ось, нарешті, найважливіша наша зупинка – це Свято-Успенська Почаївська Лавра (Тернопільська обл.). Тут люди мали змогу ознайомитись з історією визначного місця, побувати біля чудотворної Почаївської ікони, відбитку стопи Божої Матері та нетлінних мощів преподобних Іова та Амфілохія Почаївських. Звісно ж куштували монастирської трапези та трішечки відомого квасу…
Після поселення до приватного сектору, де нас зустріла гостинна тітонька Галина Павлівна, ми власною присутністю поповнили новий Спасо-Преображенський собор. Тут саме проходило святкове Всенічне бдіння, яке очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Онуфрій, Митрополит Київський і всієї України. За богослужінням нас приємно налаштовували на молитву піснеспіви у виконанні митрополичого та братського хорів, тут же була Почаївська чудотворна ікона, перенесена з Успенського собору на момент святкування.
Наступного дня, в середу, після особливо урочистої пізньої Літургії та Хресного ходу, о 13. 00 ранку ми залишили стіни святої обителі у піднесеному духовному настрої, що й дало нам можливість відвідати на зворотньому шляху додому ще раз джерело святої праведної Анни та Свято-Троїцький жіночий монастир у місті Корець (Рівненська обл.), де знаходиться також чудотворна ікона «Споручница грешних». А ще нас в Корецькому монастирі пригостили величезною, смачною монастирською паляницею!  
Далі нас вже очікувала домівка у Кіровограді. Ось, приблизно так пройшло дві доби нашої спільної поїздки по святих місцях Волині. Всім учасникам поїздки дуже вдячний за терпіння та чудово проведений час!

Заступник Голови Паломницького відділу Кіровоградської єпархії  
ієрей Іоанн Верескун