Актуально


 

Запрошуємо прийняти участь в естафеті добра і милосердя «Дарувати радість – просто!» (АНОНС)

 


Положення конкурсу творчих робіт для дітей та молоді «Сяйво Христового Воскресіння»

 


 Запрошуємо дітей та молодь з інвалідністю до участі у творчому конкурсі «Краса Божого світу очима особливих дітей» (анонс)

 


 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 41-й від 21.04.19.

 

Тема: Надрядкові знаки "ісо", "апостроф", "краткая", "кендема", "кавика"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации


  Священник Андрей Афанасенко
СВЕ
ТЛОЕ ХРИСТОВО ВОСКРЕСЕНИЕ

Свящ. Александр Кузовский
Пасхальные яйца Фаберже

 

 Протд. Роман Мельник
Благодатний вогонь - свідчення Воскресіння Христового
 

Свящ. Максим Бойчура
Как проверить веруем ли мы в Воскресение Христа?

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости08.08.2015  Другий заїзд дитячого табору «Стежина Добра»

По благословенню Високопреосвященнішого Іоасафа, архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського, з 2 по 7 серпня відбулася 2 зміна дитячого табору «Стежина Добра». Цього разу на дітвору чекала паломницько-екскурсійна програма в м. Одесу.
Даний єпархіальний проект проводиться в рамках єпархіального святкування 1000-річчя представлення св. рівноап. кн. Володимира та розрахований на формування дружніх відносин між дітьми Кіровоградської єпархії. Тому контингент, як і першого заїзду «Стежини Добра», так і другого, складали діти м. Кіровограда та Новоархангельського благочиння.
Перебування в одеському причорномор’ї відкрило перед дітворою нові горизонти для ознайомлення та пізнання історії Христової Церкви на українських землях. Окремо варто відмітити, що Одеса – це місто, яке прикрашене золотоверхими монастирськими куполами, тому окремою сторінкою у житті «таборят» було відвідання монастирів, де юні паломники могли спостерігати та долучитися до 1000-річних духовних традицій іночеського життя, започаткованих ще в сиву давнину свв. преп. Антонієм та Феодосієм Києво-Печерськими. За відносно короткий період молодь відвідала Свято-Пантелеімонівський, Свято-Іверський, Свято-Успенський, Свято-Ільїнський монастирі та Одеську духовну семінарію.
Досить цікавою виявилася екскурсія в музеї Археології. Перед нашим поглядом постали цілі століття з життя наших предків: кіммерійців, скіфів, сарматів, слов’ян. Колекції нумізматики та пам’ятників Древнього Єгипту вражають своєю древністю та оригінальністю.
Захопливим стало відвідання музею воскових фігур. Діти змогли побачити «майже живих» персонажів зі своїх найулюбленіших мультфільмів.
Незабутньою стала прогулянка по морю на поромі. Одну годину ми насолоджувалися прекрасними пейзажами «жемчужины у моря».
Також діти мали змогу відвідати океанаріум та побачити красу морських глибин.
Неможливо уявити дитинство без іграшок та без гойдалок. Неможливо дітям проходячи біля луна-парку не спробувати підкорити веселі гірки та стати учасниками інших розваг. І ще одна мить, і одеський луна-парк був опанований кіровоградцями.
Звісно, нереально повернутися з Одеси з порожніми руками, без подарунків рідним. Такі подарунки ми виготовили самостійно. Назбиравши на березі Чорного моря різного каміння, дітвора зуміла виготовити своїми руками мильниці, підставки для засобів гігієни та письмових ручок.
Кожного вечора учасники зміни переглядали відеофільми на тематику одвічних християнських цінностей. Опісля відбувалося коротке обговорювання сюжету кінострічки з формуванням правильних висновків, котрі повинні слугувати своєрідними дороговказами на шляху правильного формування підростаючого покоління.
Ну звісно, що Одеса і море - речі нероздільні. Тому всю нашу зміну розбавляло море, блакитний бриз та сонячний пляжний пісок.
За спиною учасників «Стежини Добра» цього року цікавий відпочинок на берегах Азовського та Чорного морів, а попереду…незвідані куточки нашої Батьківщини.

Прот. Сергій Новак

Якщо ти юний та бажаєш поринути у незабутній світ пригод, в чудову атмосферу радості і дружби та готовий до активного відпочинку, - приєднуйся до нас! Ми будемо раді тебе бачити.
Наша адреса: м. Кіровоград, вул. Авіаційна 63а, Свято-Успенський храм (р-н. Новомиколаївки), свящ. Сергій Новак   тел.0997737136   0671352767