Актуально


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости01.08.2015  Архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф з архіпастирським візитом відвідав Ульянівське благочиння і освятив зимовий храм на честь преп. Серафима Саровського в с. Таужне

1 серпня 2015 р. в день пам’яті преп. Серафима Саровського Високопреосвященнійший Іоасаф, архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський, відвідав Ульянівське благочиння. Владика освятив престол невеликого зимового храму на честь преп. Серафима Саровського в с. Таужне. Після освячення нового храму керуючий Кіровоградською єпархією очолив торжественну соборну Літургію, яка була звершена на вулиці перед Свято-Успенським сільським храмом. Владиці співслужили секретар Кіровоградської єпархії прот. Роман Кондратюк, благочинний храмів Ульянівського округу прот. Валентин Шевчук, священнослужителі Ульянівського благочиння та духовенство Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці м. Кіровограда.
В кінці богослужіння Владика Іоасаф звернувся до прихожан з архіпастирським словом. Він зазначив: «Сьогодні Свята Православна Церква молитовно згадує пам’ять одного із великих Божих угодників – преп. Серафима Саровського. Багато є в нашій Церкві святих прославлених за їхні труди, подвиги, за їхнє смирення, за їхню діяльну любов. Є святі мужі, котрі залишили після себе величне літературне духовне насліддя, яке може для нас стати керівництвом у нашому духовному житті. Але преп. Серафим не залишив після себе богословських трактатів і творів. Проте він являється одним із найулюбленіших святих нашого народу… Цей святий нам показує приклад свого богоугодного життя… Преп. Серафим всіх людей, які до нього приходили, вітав радісними, вічно живими і дуже важливими для нас словами: «Радість моя! Христос Воскрес!», тобто він завжди проповідував людям Христа Воскреслого… Вітаючи всіх вас, дорогі браття і сестри, із сьогоднішнім святом, я бажаю, щоби в серці кожного із нас була така сильна віра і таке життя по вірі, яке було у преп. Серафима Саровського, така правдива любов і така щира надія, як у святого…» Також архіпастир розповів вірянам про нещодавній Хресний хід у Києві, який був приурочений до свята Хрещення Русі та 1000-ліття блаженної кончини св. рівноап. князя Володимира. На завершення Владика Іоасаф вручив Архієрейські грамоти для прот. Іоанна Закотюка, прот. Анатолія Міняйла, прот. Олександра Літвінова та Ближко Леоніда Миколайовича в благословення за труди на славу Святої Церкви. Після цього архіпастир в знак благословення роздав всім іконки Божої Матері «Єлисаветградська». Паства не приховувала сльози радості… Прихожани сказали, що з нетерпінням чекатимуть нової зустрічі зі своїм Владикою…
Після торжеств у с. Таужне архієпископ Іоасаф відвідав будівництво храму на честь вмч. Димитрія Солунського в місті Ульянівка. Владика благословив настоятеля храму благочинного храмів Ульянівського округу прот. Валентина Шевчука на подальші труди в будівництві.