Актуально


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск третій від 17 червня 2018 року

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск шостий від 17.06.18.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

 Православний сімейно-юнацький табір "ВЕРШИНА" 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Картинки по запросу воскресение

Свящ. Максим Бойчура

Как проверить веруем ли мы в Воскресение Христа?

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Желающие оказать благотворительную помощь в строительстве здания Епархиального Управления и воскресной школы могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002000052149 в ПАТ <Укрсоцбанк> МФО: 300023 ОКПО: 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости01.08.2015  Архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф з архіпастирським візитом відвідав Ульянівське благочиння і освятив зимовий храм на честь преп. Серафима Саровського в с. Таужне

1 серпня 2015 р. в день пам’яті преп. Серафима Саровського Високопреосвященнійший Іоасаф, архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський, відвідав Ульянівське благочиння. Владика освятив престол невеликого зимового храму на честь преп. Серафима Саровського в с. Таужне. Після освячення нового храму керуючий Кіровоградською єпархією очолив торжественну соборну Літургію, яка була звершена на вулиці перед Свято-Успенським сільським храмом. Владиці співслужили секретар Кіровоградської єпархії прот. Роман Кондратюк, благочинний храмів Ульянівського округу прот. Валентин Шевчук, священнослужителі Ульянівського благочиння та духовенство Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці м. Кіровограда.
В кінці богослужіння Владика Іоасаф звернувся до прихожан з архіпастирським словом. Він зазначив: «Сьогодні Свята Православна Церква молитовно згадує пам’ять одного із великих Божих угодників – преп. Серафима Саровського. Багато є в нашій Церкві святих прославлених за їхні труди, подвиги, за їхнє смирення, за їхню діяльну любов. Є святі мужі, котрі залишили після себе величне літературне духовне насліддя, яке може для нас стати керівництвом у нашому духовному житті. Але преп. Серафим не залишив після себе богословських трактатів і творів. Проте він являється одним із найулюбленіших святих нашого народу… Цей святий нам показує приклад свого богоугодного життя… Преп. Серафим всіх людей, які до нього приходили, вітав радісними, вічно живими і дуже важливими для нас словами: «Радість моя! Христос Воскрес!», тобто він завжди проповідував людям Христа Воскреслого… Вітаючи всіх вас, дорогі браття і сестри, із сьогоднішнім святом, я бажаю, щоби в серці кожного із нас була така сильна віра і таке життя по вірі, яке було у преп. Серафима Саровського, така правдива любов і така щира надія, як у святого…» Також архіпастир розповів вірянам про нещодавній Хресний хід у Києві, який був приурочений до свята Хрещення Русі та 1000-ліття блаженної кончини св. рівноап. князя Володимира. На завершення Владика Іоасаф вручив Архієрейські грамоти для прот. Іоанна Закотюка, прот. Анатолія Міняйла, прот. Олександра Літвінова та Ближко Леоніда Миколайовича в благословення за труди на славу Святої Церкви. Після цього архіпастир в знак благословення роздав всім іконки Божої Матері «Єлисаветградська». Паства не приховувала сльози радості… Прихожани сказали, що з нетерпінням чекатимуть нової зустрічі зі своїм Владикою…
Після торжеств у с. Таужне архієпископ Іоасаф відвідав будівництво храму на честь вмч. Димитрія Солунського в місті Ульянівка. Владика благословив настоятеля храму благочинного храмів Ульянівського округу прот. Валентина Шевчука на подальші труди в будівництві.