Актуально


 

ЗАПРОШУЄМО В КАРПАТИ! 


 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 43-й від 16.06.19.

 

Тема: Надрядкові знаки "буквенні титла"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

  Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської
 

Крещение Руси.
Выбор веры.

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Свящ. Максим Бойчура
Как проверить веруем ли мы в Воскресение Христа?

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости28.07.2015  Зустріч священика із офіцерським складом 3-го окремого полку спеціального призначення м. Кіровограда

28 липня 2015 р., у день ювілейної пам’яті 1000-річчя преставлення до Господа святого рівноапостольного князя Володимира, керівник Місіонерського відділу Кіровоградської єпархії протоієрей Андрій Шиманович, з благословення Його Високопреосвященства, архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа, провів пастирську зустріч із офіцерським складом 3-го окремого полку спеціального призначення м. Кіровограда.
Протягом зустрічі о. Андрій розповів військовим про щире та глибинне покаяння князя Володимира, а також про радикальний перегляд основних життєвих принципів, котрий звершився в його душі після хрещальної купелі, що найяскравішим чином свідчить про щирість намірів князя, а також про його рішучість змінити хід розвитку подій у ввіреній йому Богом державі, почавши із самого себе.
Говорячи про Київський період становлення давньоруської державності та духовності, о. Андрій навів слова професора церковної історії Православного богословського інституту в Парижі Г. П. Федотова, котрий писав: «Київська Русь, подібно до золотих днів дитинства – ніколи не меркла у пам’яті руського народу. У чистому джерелі її писемності кожний, хто хоче, може втамувати свою духовну спрагу; в її письменниках він може віднайти собі провідника через труднощі сучасного світу. Київське християнство для руської релігійної свідомості має те ж значення, що Пушкін – для руської художньої свідомості: значення зразка, золотої міри, царського шляху».
Крім того, на зустрічі було розглянуто такі аспекти Хрещення Русі, як помітний прогрес у культурному та моральному розвитку давньоруського суспільства, консолідація та об’єднання київських земель вірою в Єдиного Бога, а також широке та багатовекторне соціальне служіння, котре було впроваджене святим Володимиром після долучення до віри Христової ввірених йому Богом земель.
На завершення зустрічі о. Андрій окропив воїнів Святою водою, а також подарував кожному з них іконку св. блаженного Даниїла Єлисаветградського на молитовну згадку про спілкування, що відбулось у цей знаменний та святковий день.