Актуально


Благодійна акція "Різдвяний ангел"


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости25.07.2015  Кіровоградська єпархія розпочала святкування 1000-річчя блаженної кончини святого рівноапостольного князя Володимира

В рамках єпархіального святкування 1000-річчя блаженної кончини святого рівноапостольного князя Володимира, 20-21 липня православно-юнацький клуб «Лови момент» звершив вело-паломництво по маршруту «Кіровоград-Злинка». Село Злинка, Маловисківського р-ну, Кіровоградської області відоме своїм єдиновірчеським Свято-Покровським храмом. Як відомо, саме практика звершення богослужінь у таких храмах зберегла традиції древньої «сивочолої» Русі. Тому молодь вирішила, що вшановування св. рівноап. кн. Володимира та ознайомлення з плодами його великомасштабної праці буде проходити у форматі знайомства з культурою древніх богослужінь, які звершувалися в епоху правління Володимира Святославовича. Особливістю таких богослужінь є крюкове (знаменне) виконання духовних піснеспівів. Тому головною метою неординарного паломництва було долучення підростаючого покоління до древньої практики богослужіння, яка своїми коріннями сягає в Х ст.
20 липня о 7 годині ранку, на перехресті вулиць Генерала Жадова та Маршала Конєва, розпочалася наша поїздка звершенням молитви для подорожуючих. А далі  з нами відбулася справжня пригода. Прекрасні плантації жовтого соняшника та кукурудзи, колосисте жито та пшениця, зелені ліси, озера та річки майоріли перед нашим поглядом та ставали «живими» супутниками нашої подорожі. Не давав забувати про себе і наш транспорт - велосипеди, які час від часу необхідно було ремонтувати.
По дорозі колектив звершив екскурсію у державному музеї-заповіднику Івана Карпенка-Карого (Тобілевича), який має назву «Ху́тір Наді́я». На одну годину ми поринули у світ українського театру та ознайомилися з витоками зародження вітчизняної драматургії.
Свої корективи у наше паломництво внесла злива. Проїхавши 55 км., для групи довелося 2 години, стоячи під целофановими накидками, доводити собі свою стійкість та тверде бажання не зважаючи ні на що доїхати до цілі. В час бурі дітвора підносила свої молитви до Господа про завершення дощу на 3 мовах: слов’янській, грецькій та англійській. Варто зізнатися, що таке випробовування було не всім під силу, двоє учасників зійшли з дистанції. Нашим «спасителем», промоклих та голодних, став настоятель Свято-Покровського храму с. Злинка, прот. Олександр Ховрящук. Стараннями батюшки дітвора та їхні транспортні засоби були доставлені до місця ночівлі. Прихожани Свято-Покровського храму приютили юних паломників, обігріли та нагодували.
21 липня, в день вшанування Казанської ікони Божої Матері, клубісти взяли участь у Божественній Літургії. Ось нарешті та служба, де ми і почули крюковий спів. Ціль досягнута.
В другу половину дня ми відвідали так званий «злинківський каскад», де кожен мав можливість побачити на власні очі та відчути що таке справжній водоспад.
Додому учасники заходу добиралися і на велосипедах, і на електропотязі.
За спиною вело-паломників цікава пригода довжиною 70 км., а попереду нові поїздки та бажання нового досвіду.
Висловлюємо велику вдячність прихожанам та настоятелю Свято-Покровського храму с. Злинка, прот. Олександру Ховрящуку.

Керівник клубу прот. Сергій Новак.