Актуально


 

 

Стрітенські освітні читання у Свято-Успенському храмі


Митрополит Іоасаф відвідав Хресто-Воздвиженський храм с. Перегонівка
  Заява прес-служби Кіровоградської єпархії
щодо інформації про пограбування
Свято-Успенського храму
  Митрополит Іоасаф звернувся до СБУ в Кіровоградській області
"Томос приніс на нашу українську землю не мир, а меч!" -
слово митрополита Іоасафа на зборах благочинних єпархії
Звернення митрополита Іоасафа щодо ситуації
навколо Свято-Успенського храму

Відбулася прес-конференція щодо ситуації навколо Свято-Успенського храму (+відео)

Архієрейське богослужіння в Свято-Успенському храмі
В Свято-Упенському храмі відбулися парафіяльні збори (+відео)

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 31-й від 06.01.19.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

  

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 

 Протд. Роман Мельник
«Евахаристический аспект православной миссии»

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости10.07.2015  Православний табір «Стежина Добра»


По благословенню та за підтримки Високопреосвященнішого архієпископа Іоасафа, на мальовничих берегах Азовського моря, з 4 по 15 червня відбувся православний табір «Стежина Добра 2015».
Цього року «Стежина Добра»- це єпархіальний проект, участь у якому взяли діти з м. Кіровограда та Новоархангельского району, який організували благочинний Новоархангельського округу, прот. Василій Дубина та голова Свято-Успенського духовно-просвітницького центру, прот. Сергій Новак. Розпочалася наша поїздка звершенням молебню для подорожуючих, який звершив. Василій Дубина.
Азовське море зустріло кіровоградців свіжим бризом, теплим піском та великими хвилями.
Цьогорічна табірна зміна носила назву «Морська олімпіада» та була орієнтована на розкриття творчого потенціалу діток та ознайомлення з традиціями країн світу.
Кожен день розпочинався з зарядки, молитви та тематичної лінійки. На останній підбивалися підсумки минулого дня та «таборята» отримували нові завдання, за виконання яких загони отримували бали.
Найбільше часу у дітвори займало море. Окрім «водних процедур» на пляжі, між загонами відбувалися різноманітні змагання, такі як «Конкурс рицарів», «Конкурс архітекторів», піонербол та інш.
У період тихого часу дітвора займалася різними майстер-класами: виробляли підсвічники, різних звірят, банку-спогадів. Причому матеріалом для виготовлення виробів були мушлі, які діти самостійно підбирали на пляжі.
Завершувався день одногодинною телефонною розмовою дітей з батьками, вечірньою молитвою та оцінюванням охайності кімнат.
Весь табір був поділений на 3 загони: «Морські зірочки», «Пірати», «Максимус».
Приблизно один раз в два дні, ми їздили на профілактичне оздоровлення: сивашські грязьові ванни, відвідування гарячого джерела та солоного озера.
Особливими днями зміни були ті, у які відбувалися концерти, присвячені відкриттю та закриттю табірної зміни, які збирали на свій перегляд велику кількість відпочиваючих, котрі дарували нам овації та оплески. Найбільш інтригуючими стали наступні номери: 1 загін – представлення традиції Італії любити лебединою вірністю «Танець Ромео та Джульєти», 2 загін – національний танець «Войовничі та благородні спартанці», 3 загін – «Чайна церемонія в Японії».
На фоні виступів, пов’язаних з представленням особливостей менталітету країн, різних за своєю історичною самобутністю, священики підкреслили факт всесвітньої проповіді християнського вчення.
Незабутньою стала поїздка в біосферний заповідник «Асканія-Нова» ім. Ф.Е.Фальц-Фейна. Екскурсовод в досить доступній для дітей формі розповіла про особисту трагічну життєву історію Ф.Е.Фальц-Фейна та його прекрасного творіння – дендропарку та зоопарку. Ще раз всі присутні переконалися на власні очі, що там де зустрічається Божа допомога і талант людини відбувається чудо. Фальц-Фейн – віруючий православний християнин, який дуже сильно поважає своїх робітників, у степу створює прекрасний заповідник.
Неординарним днем з життя табору був воскресний день, коли всі «стеженята» стали ближче до Бога та один одного, приступивши до Таїнств святої Сповіді та Євхаристії.
На завершення діти зарядилися позитивними емоціями та настроєм, відвідавши дельфінарій «Оскар» та аквапарк «Острів скарбів».
Перед від’їздом до Кіровограду у таборі відбулася остання фінальна лінійка, на якій всі учасники зміни отримали дипломи та звання «Справжніх олімпійців».
Дякуємо усім благодійникам, стараннями яких вдалося організувати табір та з великим нетерпінням будемо чекати наступної зміни «Стежини Добра» у 2016 році.