Актуально


 

Запрошуємо прийняти участь в естафеті добра і милосердя «Дарувати радість – просто!» (АНОНС)

 


Положення конкурсу творчих робіт для дітей та молоді «Сяйво Христового Воскресіння»

 


 Запрошуємо дітей та молодь з інвалідністю до участі у творчому конкурсі «Краса Божого світу очима особливих дітей» (анонс)

 


 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 41-й від 21.04.19.

 

Тема: Надрядкові знаки "ісо", "апостроф", "краткая", "кендема", "кавика"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации


  Священник Андрей Афанасенко
СВЕ
ТЛОЕ ХРИСТОВО ВОСКРЕСЕНИЕ

Свящ. Александр Кузовский
Пасхальные яйца Фаберже

 

 Протд. Роман Мельник
Благодатний вогонь - свідчення Воскресіння Христового
 

Свящ. Максим Бойчура
Как проверить веруем ли мы в Воскресение Христа?

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости07.07.2015  Вітання з Різдвом Іоанна Хрестителя городян і пенітенціаріїв обласного управління

7 липня православні християни відзначають свято Різдва Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, названого самим Спасителем Ісусом Христом найбільшим з тих, хто народжений жінкою. З його ім’ям, а особливо з ім’ям його матері, святої праведної Єлисавети, пов’язана історія заснування і процвітання нашого міста, названого при заснуванні Єлисаветградом.
Після святкової Божественної літургії та молебну, відслужених в Благовіщенському храмі, настоятель протоієрей Євгеній Назаренко, диякон Миколай Чумаченко та півчі побували у Фортеці Святої Єлисавети, на місці військового равеліна, названого на честь святого Іоанна Предтечі. Там був відслуженій молебень, після котрого отець Євгеній в телевізійному інтерв’ю звернувся до городян: «Перебуваючи на цьому святому місці, в Фортеці Святої Єлисавети, на місці равелину, названого на честь святого Іоанна Хрестителя, в день Різдва Пророка і Предтечі Господнього, я хочу звернутися до всіх Вас, дорогих моїх співвітчизників, до всіх жителів обласного центру і області, дорогих українців, дорогих православних – щоб ми не відмовлялися від святого імені праведної євангельської Єлисавети, матері Іоанна Хрестителя. Щоб ми частіше відкривали Євангеліє від Луки і читали про цих святих людей, про священика Захарію і його дружину праведну Єлисавету. Щоб ми розуміли, що ім’я Єлисавета означає «та, що шанує Бога». Що ще треба для нашого життя? Що ще треба, щоб було Боже благословення? Тільки наше єднання, наша молитва, наше каяття, наша духовна і фізична праця на благо нашої Вітчизни. Щоб ми розуміли, що ми будемо відповідати перед Богом і майбутніми поколіннями за нашу Батьківщину. І Господь нас запитає — що ви зробили для того міста, де ви народилися, де ви живете?! Як ви поступили з цим святим Ім’ям, котре дарували вам ваші предки. І дай Бог, щоб це ім’я об’єднало усіх нас: і українців, і людей інших національностей, які живуть на нашій землі. Щоб мир Божий, молитвами святого Іоанна Хрестителя і його святих батьків, був у наших серцях».
Після цього був нанесений візит до Управління Державної пенітенціарної служби в Кіровоградський області, який знаходиться поряд з цим історичним місцем. Отець Євгеній привітав всіх співробітників Управління зі святом Різдва Пророка і Предтечі Господнього Іоанна та побажав, щоб Іоанн Хреститель допомагав в їх служінні, адже тільки вузький шлях, як в духовному, так і в державному законі, може привести людину до спасіння і утвердження в житті. Після короткої проповіді, всі присутні в актовій залі змогли прикластися до мощовика з часткою мощів святого Іоанна Предтечі і священик помазав їх освяченим єлеєм і окропив Святою водою. Так вшанували пам’ять великого святого та його праведних батьків.