Актуально


 

ЗАПРОШУЄМО В КАРПАТИ! 


 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 43-й від 16.06.19.

 

Тема: Надрядкові знаки "буквенні титла"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

  Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської
 

Крещение Руси.
Выбор веры.

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Свящ. Максим Бойчура
Как проверить веруем ли мы в Воскресение Христа?

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости01.07.2015  Богослужіння і Хресний хід навколо Кіровограда в День заснування міста

1 липня 2015 р., по благословенню Високопреосвященнійшого Іоасафа, архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського, у місті Кіровоград відбулися урочистості присвячені дню заснування Фортеці Святої Праведної Єлисавети, яка з плином часу перетворилася у місто Єлисаветград.
Розпочалось святкування зранку в Кафедральному соборі на честь Різдва Пресвятої Богородиці. За участі духовенства нашого міста було відслужено молебень з акафістом на розспів Божій Матері. Після цього відбулась святкова соборна Божественна літургія, яку очолив настоятель Благовіщенського храму м. Кіровограда прот. Євгеній Назаренко. За богослужінням співав хор духовенства. Під час Літургії були вознесені  особливі молитви за мир в Україні. В кінці служби з проповіддю до прихожан звернувся прот. Євгеній Назаренко. Він привітав усіх з визначною подією для нашого міста Днем його заснування, а також розповів про те, як саме це відбувалось. Фортеця Святої Єлисавети стала основою міста Єлисаветграду і саме 1 липня (18 червня за старим стилем) у 1754 році, після відслуження молебну, розпочалось її будівництво. Батюшка наголосив також, що наше місто знаходиться під особливим покровительством святої праведної Єлисавети, матері Іоанна Хрестителя.
Після завершення Божественної літургії відбувся особливий Хресний хід навколо нашого міста на чолі з настоятелем Благовіщенського храму прот. Євгенієм Назаренко, священнослужителями Кафедрального собору, духовенством Свято-Єлисаветинського чоловічого монастиря та священиками Єпархіального відділу по взаємодії з військовими силами. Багато віруючих людей взяли участь у цьому дійстві. Всі разом вирушили на автобусах по окружній дорозі, прохаючи в своїх молитвах Божого заступництва Єлисаветграду та всій нашій країні. Протягом Хресного ходу відбулося п´ять основних зупинок біля поклінних хрестів у різних кінцях міста, де всі віруючі збиралися і єдиними устами молилися за наше місто та за мир в Україні. Також і по дорозі в автобусах христолюбиві серця учасників безперестанно підносили молитви, акафісти та піснеспіви.
О 13-й годині відбувся молебень  біля поклінного хреста на Фортечних валах, де колись знаходився перший храм Єлисаветграда на честь Святої Тройці. А після цього з іконами віруючі люди пройшлися до хреста біля Лікарні Святого Луки, де разом з медперсоналом і працівниками знову і знову просили милостивого Бога мирного неба і заступництва за всіх православних людей. В завершення святкування батюшки помазали всіх віруючих освяченим єлеєм та окропили Святою водою.