Актуально


 

ЗАПРОШУЄМО В КАРПАТИ! 


 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 43-й від 16.06.19.

 

Тема: Надрядкові знаки "буквенні титла"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

  Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської
 

Крещение Руси.
Выбор веры.

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Свящ. Максим Бойчура
Как проверить веруем ли мы в Воскресение Христа?

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости22.06.2015  Православний дитячий табір «Радість» у Новомиргородській школі-інтернаті

З 15 по 18 червня 2015р. у Новомиргородській школі-інтернаті вже другий рік поспіль проходив 4-х денний Православний дитячий табір «Радість». Організаторами та «масовиками-затійниками» виступили священики Новомиргородського благочиння протоієрей Миколай (Чутора), ієромонах Полікарп, ієрей Ярослав (Кушнірчук) та ієрей Богдан (Каплун). Батюшкам активно допомогали прихожани їх храмів, діти з Воскресної школи, а також матушка Ксенія та матушка Уляна. На етапі підготовки ПДТ організаторами було розроблено план проведення заходів, який було повністю «втілено у життя» спільними зусиллями.
Загалом у ПДТ прийняли участь близько 50 вихованців інтернату віком від 8 до 17 років. Програму табору було створено спираючись на ці вікові особливості, з урахуванням розбігу інтересів та тематики для дітей різного віку, що дозволило «запалити» захопливу командну атмосферу серед дітей та вдало поспілкуватись з ними на різні теми і навіть разом вигадали привітання-сюрприз для о. Полікарпа, який 16 червня святкував день народження.
За весь час діти отримали можливість взяти участь у майстер-класах, прослухати лекції та побувати на цікавих екскурсіях. Не є новиною те, що для того щоб працювати з вихованцями таких спец-закладів, в яких зазвичай важкий характер, сформований складними (а іноді трагічними) сімейними обставинами. Як до такої дитини підібрати влучні добрі слова, які зачеплять її серце? Як «підібрати ключик» до душі маленького християнина, який вже змалку навчився нікому не довіряти і нікого близько до себе не підпускати? Як зробити так, щоб Слово Боже прозвучало до них не сухими, суворими і чужими «прописними істинами», а живим джерелом Божественної Любові? Ми всі, дорослі організатори, намагалися стати для дітей не тільки цікавими співбесідниками та друзями по грі, а й живим прикладом того, що засіб життя православної людини, її мораль – найвдаліший приклад для наслідування. Є сподівання на те, що подібне спілкування – це своєрідний вклад в становлення маленького православного християнина, формування його світогляду через призму православних цінностей.
Хочеться додати, що, як показав досвід проведення ПДЛ, найкращим часом для його проведення є термін 3-5 днів, бо за цей час встигаєш не тільки провести заплановану програму ігор, бесід та заходів, а й стати для дітей близькими друзями, з якими вони починають щиро спілкуватися.