Актуально


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости18.05.2015  В неділю 6-ту після Пасхи Високопреосвященніший архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф відвідав своє рідне село Кути на Черкащині

В неділю 6-ту після Пасхи Високопреосвященніший архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф відвідав своє рідне село Кути на Черкащині.
Візит розпочався з храму, де на Владику вже чекала чимала кількість віруючих, серед яких були односельці та прихожани храмів з сусідніх сіл, які добре знають Владику і свято зберігають в своїй пам’яті його попередні приїзди та урочисті спільні богослужіння.
В храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці архієпископ Іоасаф звершив Божественну літургію. Його Високопреосвященству співслужили клірики Кіровоградської та Уманської єпархій: намісник Свято-Єлисаветинського чоловічого монастиря м. Кіровоград архім. Мануїл (Заднєпряний), настоятель храму на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Кіровоград прот. Євгеній Назаренко, ризничий Кафедрального собору м. Кіровоград прот. Андрій Боярчук, благочинний Маньківського округу прот. Василій Славіта, настоятель храму ієрей Віктор Посмітюха та духовенство району.
За богослужінням співав хор духовенства Кіровоградського Кафедрального собору на честь Різдва Божої Матері.
Після читання Євангелія проповідь виголосив прот. А.Боярчук, який в свій час ніс послух настоятеля цього храму.
Богослужіння було винятково святковим та по особливому таємничим і зворушливим, адже з Архіпастирем молилися його односельці, серед яких Владика народився, ріс та виховувався. Ця піднесеність і знайшла відлуння в полум’яно-вітальному та щиро-подячному архіпастирському слові, з яким архієрей звернувся до своїх рідних односельчан наприкінці богослужіння.
На молитовний спогад про свій черговий візит Владика Іоасаф кожному вручив привезені з Кіровограду особливі святині – іконки Божої Матері «Єлисаветградська» та місцешанованого святого блаженного Даниїла Єлисаветградського. А на честь післяпасхального святкового періоду кожен прочанин отримав солодкий подарунок.
В цей день архієпископ Іоасаф також відвідав могили своїх батьків, хрещéних та родичів на місцевому кладовищі, де звершив великодні заупокійні літії. З особливими спогадами Архіпастир помолився на могилці своєї бабусі Харитини, яка відіграла особливо важливу роль в духовному вихованні та становленні Владики як християнина, а згодом служителя Церкви Христової.