Актуально


 

ЗАПРОШУЄМО В КАРПАТИ! 


 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 43-й від 16.06.19.

 

Тема: Надрядкові знаки "буквенні титла"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

  Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської
 

Крещение Руси.
Выбор веры.

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Свящ. Максим Бойчура
Как проверить веруем ли мы в Воскресение Христа?

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости14.05.2015  Перший Всеукраїнський фестиваль православної молоді з вадами слуху

З 8 по 10 травня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, проходив Всеукраїнський фестиваль православної молоді з вадами слуху. Від Кіровоградської єпархії у даному фестивалі взяли участь керівник Соціального відділу протоієрей Андрій Бобрик разом із Дуднік Світланою і її, від народження нечуючою, донькою Аліною, якій вісім років назад вставили слуховий імплантат і вона зараз вчиться повноцінно розмовляти.
У перший день фестивалю о 15:00 відбулося урочисте відкриття, яке почалося молебнем перед початком всякої доброї справи, який очолив Правлячий архієрей Вознесенської єпархії Преосвященніший єпископ Олексій. Після цього відбулася офіційна частина, котру перекладала на жестову мову викладач Київської Духовної Семінарії сурдоперекладач Іонинського монастиря Анна Блощинська. Першим для привітання був запрошений Преосвященніший єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій. Також всіх учасників фестивалю привітали духівник Київської громади глухих прот. Григорій Крижановський та Первомайський міський голова Дромашко Людмила Григорівна.
По завершені офіційної частини фестивалю відбулися презентації общин глухонімих із різних міст України.
Закінчувався перший день з’їзду нечуючої молоді дружнім спілкуванням біля вогнища на схилах заповідника «Бузький Град».
Другий день даного фестивалю почався ранковими молитвами у супроводі сурдоперекладу. О 10:45 відбулася бесіда про Літургію. З 12:30 учасники фестивалю розійшлися по секціям, а саме: «Обережно секта. Як правильно себе поводити, якщо Вас турбують сектанти». Секція №2 «Чим і як я можу бути корисним для Православної Церкви». Секція №3 «Православна сім’я. З якими труднощами зіштовхується православна сім’я».
Далі обід, по завершенню якого на учасників чекали скаутські ігри. О 19:00 розпочався концерт творчих номерів глухонімих общин різних міст України. Від Кіровоградської єпархії виступила Дуднік Аліна, яка вразила всіх своїми картинами. Її роботи були представлені на індивідуальній виставці в державному художньому музеї м. Кіровоград. У такій теплій та дружній атмосфері другий день фестивалю підійшов до завершення.
Третій і завершальний день першого в Україні фестивалю православної нечуючої молоді почався Божественною літургією із сурдоперекладом в храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Грушівка. По завершенні Літургії відбулося нагородження дипломами. Делегація від Кіровоградської єпархії на чолі зі священиком Андрієм Бобриком отримала почесний диплом учасника у Першому Всеукраїнському фестивалі православної молоді з вадами слуху.