Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости04.04.2015  Творчий конкурс «Я молюсь за тебе Україно!»

3 квітня в «Центрі соціальної реабілітації дітей» відбувся урочистий захід творчого конкурсу «Я молюсь за тебе Україно!». Захід був організований з ініціативи Свято-Успенського духовно-просвітницького центру.
Протягом місяця діти сироти готували малюнки, композиції і  письмові твори присвячуючи їх нашій Батьківщині. Старша група дітей свої роздуми над нелегкою долею України висловила на папері. Суть заходу полягала не просто у тому, щоб створити гарні патріотичні роботи, але й зрозуміти, що щира дитяча молитва здатна умилостивити Бога та принести довгоочікуваний мир Україні.
Спочатку до слова був запрошений заступник Свято-Успенського духовно-просвітницького центру ієрей Іоанн Шемедюк, котрий у своєму слові зазначив: «В сьогоднішній день Церква, держава, різноманітні організації здійснюють посилену допомогу військовослужбовцям, переселенцям та мирному населенню зони АТО. А як діти ви можете допомогти нашій державі? Найбільшою допомогою з вашої сторони ─ буде молитва за мир в Україні». Далі з вітальним словом до присутніх звернувся директор «Центру соціальної реабілітації дітей» Лисенко Юрій Петрович, зазначивши про актуальність та велику необхідність проведення подібних заходів.
Після цього для дітей пролунали ряд українських пісень та композицій патріотичного характеру. Перед врученням нагород зі словом до присутніх звернулася педагог-організатор закладу Воронова Юлія Василівна,  відмітивши особливу старанність та наполегливість дітей під час проведення творчого конкурсу.
А далі на учасників конкурсу чекали грамоти і подарунки. Священик Іоанн Шемедюк разом Юлією Василівною вручали грамоти від Свято-Успенського духовно-просвітницького центру і цікаві подарунки: солодощі, книжечки, іграшки, блокноти та розмальовки. На дітей молодшої та середньої групи чекала захоплююча розважальна програма від аніматорів-фіксиків, на старшу групу – майстер-клас від учасників волонтерського руху «Покров» з квілінгу.
На завершення урочистої частини адміністрація заходу подякувала організаторам заходу за гарно проведений творчий конкурс.
Висловлюємо щиру подяку усім хто долучився до заходу і підтримав цей проект подарунками для дітей сиріт!