Актуально
Кировоградская епархия в фейсбук
Молитвы во время эпидемии
СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я
Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину
У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика.
"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"
Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.
"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"
Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.
ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії
МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31
Телефон працює з 9:00 до 19:00
Публікації
Інформація
14.03.2015 | Відвідання Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка |
13 березня керівник Молодіжного відділу протоієрей Діонісій Буренко відвідав Кіровоградську обласну бібліотеку для юнацтва ім. О.М. Бойченка, де взяв участь в круглому столі на тему: "Похвала і покарання" в рамках проекту школа доброти "Добро починається з тебе". Священик розказав про те, як Біблія говорить про похвалу і покарання. Батюшка зазначив: "Сучасні батьки часто вагаються: чи не є покарання застарілим і надто жорстоким методом впливу на дитя? Біблія говорить про виховання дитини в любові: «Хто шкодує різку свою, той ненавидить сина свого. А хто любить сина свого – той з дитинства карає його» (Прип., 13: 25). Хтось може здивуватись: як любов можна поєднати з насильством? Виявляється, цьому є пояснення. Діти, особливо малі, не мають ще сформованих моральних переконань. А отже, їм мало допоможуть самі лише повчання і докори. І лише відчутне підтвердження у вигляді покарання може закарбуватись у пам´яті надовго – разом з моральним підтекстом. Ми повинні використовувати у вихованні дітей метод Бога, а Бог використовує покарання як можливість направити нас на вірний шлях і дати нам шанс добровільно покаятися у вчиненому (Псалом 93:12; Прип. 1:7; 6:23; 12:1; 13:1; 15:5; Іс. 38:16; Євр. 12:9)."
|
|
© 2013 Усі права застережено