Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 
 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Додатково
Вопрос священнику


Публікації

 

Чудесна історія одного воїна ЗСУ - прихожанина Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Інформація


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this page
Новости14.03.2015  Група паломників з Кіровограда відвідала святі місця Києва

В четвер, 12 березня, паломницька група, очолювана настоятелем Благовіщенського храму протоієреєм Євгенієм Назаренко, вирушила з Кіровограда до Києва.
О 10 годині ранку по прибуттю до столиці спершу була відвідана Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра. Пройшлися з молитовним поклонінням до Печерських святих у Ближніх та Дальніх печерах. До речі, якраз у преподобних Тита, пресвітера Печерського, Касиана Затворника і Тита Печерського, бувшого воїна, був день пам’яті. Спустилися до двох лаврських джерел, названих на честь преподобних Антонія і Феодосія, які започаткували монастир та іночеське життя в ньому. Коли піднялися до храму Різдва Пресвятої Богородиці, де навпроти входу похований блаженнійший митрополит Володимир, якраз почали служити заупокійну літію студенти-семінаристи. Помолившись за спокій душі митрополита Володимира та відвідавши Різдвяне кладовище, яке знаходиться поряд, вирушили до Свято-Введенського монастиря. В ньому знаходиться чудотворна ікона Пресвятої Богородиці «Призрі на смирення» та мощі преподобних Димитри та Олімпіади. Далі вирушили до храму святителя Михаїла, першого митрополита Київського, на територію Афонського подвор’я Свято-Пантелиймонського монастиря. Ми якраз встигли на завершення служби, із вівтаря винесли, за афонською традицією, для молитовного поклоніння мощі святих, які прославилися у подвигах святості в різних частинах Православного світу. В цьому храмі відбулася зустріч з монахинею Наталією, яка була духовним чадом схимонахині Аліпії, а потім під духовною опікою нашого священика ієрея Миколая Трубіна. Після теплої зустрічі і по закінченню служби у церкві, разом з нею вирушили до Свято-Покровського монастиря Голосіївська пустинь, де знаходиться усипальниця монахині Аліпії. Також побували біля каплиці Миколи Чудотворця, де було джерело при житті матушки Аліпії. Там монахиня Наталія розповіла нам про декотрі моменти життя своєї духовної наставниці, про неймовірний духовний подвиг та молитовну поміч людям, які зверталися до блаженної. На цьому ми закінчили наше паломництво в Православному Києві, і о 20 години вирушили до рідного міста.