Актуально


В Кіровоградській єпархії відбудеться цикл духовно-просвітницьких лекцій «Великий піст – час роздумів про головне»


ЦВІТ ДУХОВНОЇ ВЕСНИ

 

 

 

Радіоефір 3 від 16 березня 2019 р.

Торжество Православ'я - минуле. сьогодення та майбутнє. Історія започаткування цього свята. Стан Православ'я в сучасності, його торжество, яке відбувається кожного дня і в кожному серці православного християнина. Вічна перемога Православної віри над духовними та фізичними ворогами. Гість програми - клірик Ставропігійного храму, бакалавр богослов'я Свящ. Андрій Савельєв.

 

Цикл проповідей про Великий піст під назвою «Цвіт Духовної весни», який транслюється на Олександрійському міському радіомовленні ознайомить слухачів із найважливішими темами для роздумів, які потрібно піднімати у дні Святої Чотиридесятниці.


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 36-й від 17.03.19.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

  

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свящ. Андрій Афанасенко
"Весна духовна"
 

 Протд. Роман Мельник
«На реках Вавионских» - жалобная песня иудеев о вавилонском плене или наша покаянная песнь о своих грехах?

 

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости18.02.2015  Архієпископ Іоасаф передав медикаменти Військовому госпіталю для лікування поранених в зоні АТО

18 лютого Високопреосвященніший Іоасаф архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський відвідав Кіровоградський обласний госпіталь для інвалідів Великої Вітчизняної війни. Його Високопреосвященство супроводжували секретар єпархії прот. Роман Кондратюк, клірики Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці та храмів міста Кіровограда.
На теперішній день у госпіталі знаходяться на лікуванні, окрім ветеранів та афганців, поранені солдати та офіцери Збройних Сил України, які брали участь в АТО, у кількості 56 чоловік.
В актовій залі, де зібралися головний лікар закладу Сябренко Геннадій Петрович, персонал та пацієнти лікарні, духовенством був відслужений заздравний молебень з особливими проханнями за встановлення миру в Україні.
Звертаючись до присутніх, Владика зазначив: «Насамперед я хочу звернутися до медперсоналу зі словами щирої подяки за те, що ви робите щодня, за ваше віддане служіння кожній людині, яка потребує допомоги, за ваш подвиг, який часто залишається не оцінений, проте за який, ми віримо, щедро нагородить Господь.
Увага Православної Церкви до медичної галузі, дедалі ближча співпраця в наші дні, свідчить про спільні цілі, до яких направлена наша з вами діяльність, а саме духовне та тілесне здоров’я громадян. У цьому напрямку ми переслідуємо бажання виконати головні заповіді Господа про любов та служіння ближньому. Ми усі разом покликані своїм служінням зменшити страждання людини.
Досвід більшості лікарень нашого міста свідчить про велику користь тісної співпраці Української Православної Церкви з місцевими медичними закладами. Майже у всіх лікарнях є домові храми або молитовні кімнати, в яких хворі отримують духовну підтримку та допомогу для успішного подолання хвороб та вдалого лікування. Адже зцілення – це завжди процес двохсторонній, який починається із зусиль людини і, в першу чергу, самого лікаря, а труди людські особливо успішні, коли їх супроводжує допомога Божа.
Сьогодні ми всі спостерігаємо трагічні події в історії нашої країни. І безпосередніми свідками та учасниками цих подій є ви – воїни, які знаходяться в цьому медичному закладі на лікуванні та реабілітації.
Наразі немає більш важливого питання, ніж мир на нашій Українській землі. Сподіваємося, що з ласки Божої кров перестане проливатися в Донецьку, Луганську, інших містах, інформаційні повідомлення з яких, напевно, нікого з нас не залишають байдужими. За кожною Літургією ми молимося про мир
на нашій землі і віримо, що Господь чує молитви, хоча і попускає скорботи. Історія вчить нас, що Господь попускає війни, скорботи, страждання, і для кожного це є випробуванням — і для тих, хто безпосередньо страждає фізично, і для тих, хто страждає морально, духовно. А для Церкви часи народного горя — це час особливої молитви. Тому Українська Православна Церква не перестає звершувати щоденний молитовний подвиг про припинення кровопролиття».
В благословення госпіталю, для майбутньої молитовної кімнати, Владика Іоасаф подарував ікону Божої Матері «Троєручиця», як символ опіки Бога та Пресвятої Богородиці над знедоленими людьми.
Для лікування та відновлення фізичного стану бійців, які отримали поранення під час участі в АТО, Владика передав необхідні медикаменти на суму близько 30 тисяч гривень. Частину коштів, необхідних на придбання ліків, було зібрано прихожанами храмів Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви.
Після богослужіння Керуючий Кіровоградською єпархією архієпископ Іоасаф провів робочу зустріч з Геннадієм Петровичем, в ході якої було обумовлені основні вектори подальшої співпраці.