Актуально


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости08.02.2015  В неділю про блудного сина архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф очолив воскресне богослужіння

8 лютого 2015 р. у Кафедральному соборі на честь Різдва Пресвятої Богородиці відбулась Божественна літургія, яку очолив керуючий Кіровоградською єпархією Високопреосвященіший архієпископ Іоасаф. Його Високопреосвященству співслужили секретар Кіровоградської єпархії прот. Роман Кондратюк, благочинний Новомиргородського округу прот. Миколай Чутора, настоятель Свято-Успенського храму с. Капітанівка Новомиргородського району прот. Іоанн Гойдош та клірики Кафедрального собору.
У цей день Православна Церква також вшановує пам’ять новомучеників і сповідників, які постраждали за віру православну в ХХ ст. в часи гонінь на Церкву від атеїстичної влади. За богослужінням після Євангельського читання з проповіддю  до прихожан звернувся клірик Кафедрального собору прот. Михаїл Мартинюк, який зазначив, що Євангельське притча про блудного сина готує всіх нас до зустрічі Великого посту. Покаяння блудного сина є зразковим для всіх людей. Напередодні Великого посту кожному слід задуматися про сенс свого життя та свої вчинки і щиро покаятися в усіх гріхах, які згубно діють на душу.
Після Літургії архієпископ Іоасаф звернувся до прихожан собору зі словом повчання, в якому розповів про великий подвиг новомучеників та сповідників нашої Святої Церкви. Зокрема Владика зазначив: «Мученики  являють собою приклад непохитної віри. Вони своє життя віддали лише за те, що називалися православними християнами і свято берегли свою батьківську віру. Незліченна кількість архієреїв, священнослужителів, монахів і простих православних християн тільки за те, що в своєму серці мали віру і хотіли жити згідно з Законом Євангельським, підлягали осудженню. Їх не звинувачували прямо за їхню віру, а знаходили тисячі інших вигаданих, неправдивих причин. Їх оголошували контрреволюціонерами, ворогами народу і таке інше. Для того, щоб опорочити та скомпрометувати Православну Церкву Христову завжди вигадуються різні наклепи її ворогами. Але Свята Православна канонічна Церква є «стовп і утвердження істини» ( 1 Тим.3, 15). Попри всі гоніння, вона завжди несла у світ добро і мир. Хто ж говорить інакше, хто злословить її, саме той приносить у світ ворожнечу і ненависть; попри всі гоніння Церква завжди була, є і буде, бо так сказав Господь наш Іісус Христос: «Створю Церкву Мою, і ворота пекла не здолають її» (Мф. 16, 18). 
На завершення богослужіння була звершена заупокійна літія за всіх православних християн, які постраждали в часи гонінь на Церкву Христову.