Актуально


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости19.01.2015  Його Високопреосвященство Високопреосвященніший архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф очолив Божественну літургію на свято Богоявлення

19 січня у Кафедральному соборі на честь Різдва Пресвятої Богородиці відбулась Божественна літургія архієрейським чином. Очолив богослужіння Керуючий Кіровоградською єпархією архієпископ Іоасаф. Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії прот. Роман Кондратюк та клірики Кафедрального собору. Разом з архієреєм та священиками на свято Хрещення Господнього прийшло помолитися багато вірян.
Після Євангелія до людей з проповіддю звернувся прот. Роман Кондратюк. Він відзначив, що через Хрещення Спасителя, як говорить апостол Павло, «Явилась благодать Божа» (Тит. 2, 11). Бо все в житті Іісуса Христа: і Народження, і Хрещення, і Життя, і Страждання, і Смерть, і Воскресіння – це явлення Божого милосердя до роду людського. Батюшка вказав, що собою символізує сьогоднішнє освячення води, - це видимий дотик матеріальної природи цього світу з Божественною благодаттю. Але ця Божественна сила діє лише тоді, коли людина має віру і коли вона свою голову і своє серце приклоняє перед Господом. Важливо з Богом у серці приходити до святині, а не з внутрішньою духовною пустотою. В кінці проповіді о. Роман побажав, щоб Господь допомагав усім Своєю благодаттю оберігати віру, зберігати Закон Божий в своїх серцях, противитися гріху і обману в нашому житті, перемагати неправду, міцно триматися Церкви Православної.
В кінці Літургії Владика Іоасаф привітав усіх з величним святом Богоявлення. Побажав Божого благословення і Божої помочі у всіх справах, які несуть у світ добро і радість.
По завершенні Літургії відбувся урочистий чин Богоявленського Великого освячення води. Православна Церква називає воду, яка освячена в день Богоявлення, Великою Агіасмою. Вперше воду освятив Сам Господь Іісус Христос, увійшовши в річку Йордан у день Свого Хрещення. Відтоді, як гласить устав Церкви, Господь з року в рік звершує це чудо: на воду сходить Його благословення і благодать Святого Духа, щоб освятити воду та зробити її джерелом освячення для людини. Тому Хрещенська вода має такі особливі властивості: зцілює недуги, благодаттю просвітлює людину. Кроплення домівок Великою Агіасмою страшить і відганяє нечисту силу. Хай же всемилостивий Господь Своєю благодаттю, діючою посередництвом Святої води, подарує всім, хто з вірою і трепетом до Нього прибігає, мир, благополуччя, любов, добро, а найголовніше – спасіння.