Актуально


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости14.01.2015  Відбувся благодійний Різдвяний концерт «Архієрейська ялинка» (+відео)

14 січня 2015 р. з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа у концертній залі Кіровоградської обласної філармонії відбувся різдвяний концерт «Архієрейська ялинка». Глядачами цього благодійного дитячого концерту були запрошені діти-сироти, діти-інваліди та діти, батьки яких знаходяться в зоні АТО. Це саме ті маленькі глядачі, які потребують особливої уваги. В житті кожного з них уже є болюча рана і цей благодійний концерт організатори спрямували на те, щоб всім їм подарувати частинку тепла, частинку Різдвяної радості; щоб на їхніх обличчях також засяяла весела посмішка; щоб їхні серця відчули особливу любов і підтримку.
Архієпископ Іоасаф перед концертною програмою звернувся до всіх з вітальним словом. Владика відмітив особливу любов Іісуса Христа до дітей та наголосив на заповіді, сказаній Спасителем Своїм учням, апостолам: «Будьте як діти, бо таких є Царство Боже» (Мф. 18, 3). Саме в малечі можна побачити образ щирості, тепла, любові, взаємності, вірності, смирення, простоти. Керуючий Кіровоградською єпархією всім побажав великої Різдвяної радості, яку відчували ті, хто приходив у вертеп до новонародженого Спасителя. Після Владики до присутніх звернулася Ельза Володимирівна Лещенко, начальник обласного управління освіти і науки Кіровоградщини і висловила свої побажання та вітання з Різдвяними святами. Далі хор священнослужителів привітав зал радісними колядками, оспівуючи Світле Христове Різдво.
Після цього почалася справжня казка. Юні артисти, які виступали на сцені, показували феєричне дійство з танцями, піснями, розповідями, словами, жартами. Всі учасники намагалися подарувати свою радість глядачам. Протягом концерту виступали різні дитячі колективи – вихованці Кіровоградського обласного ЦДЮТ. Особливі щирі слова подяки виражаємо директору цього закладу Сурковій Анні Павлівні за плідну участь в організації благодійного концерту. Зал з захопленням і посмішкою спостерігав за дійством, яке проходило на сцені. І артисти, і організатори, і глядачі, – всі залишилися задоволеними. Ось так, роблячи людям добро, можна і собі принести радість і інших зробити щасливими.
А на виході кожного малюка чекав ще один сюрприз – солодкі подарунки від Владики Іоасафа.