Актуально


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск четвертий від 24 червня 2018 року

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск сьомий від 24.06.18.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

 Православний сімейно-юнацький табір "ВЕРШИНА" 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Картинки по запросу воскресение

Свящ. Максим Бойчура

Как проверить веруем ли мы в Воскресение Христа?

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Желающие оказать благотворительную помощь в строительстве здания Епархиального Управления и воскресной школы могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002000052149 в ПАТ <Укрсоцбанк> МФО: 300023 ОКПО: 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости14.01.2015  Відбувся благодійний Різдвяний концерт «Архієрейська ялинка» (+відео)

14 січня 2015 р. з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа у концертній залі Кіровоградської обласної філармонії відбувся різдвяний концерт «Архієрейська ялинка». Глядачами цього благодійного дитячого концерту були запрошені діти-сироти, діти-інваліди та діти, батьки яких знаходяться в зоні АТО. Це саме ті маленькі глядачі, які потребують особливої уваги. В житті кожного з них уже є болюча рана і цей благодійний концерт організатори спрямували на те, щоб всім їм подарувати частинку тепла, частинку Різдвяної радості; щоб на їхніх обличчях також засяяла весела посмішка; щоб їхні серця відчули особливу любов і підтримку.
Архієпископ Іоасаф перед концертною програмою звернувся до всіх з вітальним словом. Владика відмітив особливу любов Іісуса Христа до дітей та наголосив на заповіді, сказаній Спасителем Своїм учням, апостолам: «Будьте як діти, бо таких є Царство Боже» (Мф. 18, 3). Саме в малечі можна побачити образ щирості, тепла, любові, взаємності, вірності, смирення, простоти. Керуючий Кіровоградською єпархією всім побажав великої Різдвяної радості, яку відчували ті, хто приходив у вертеп до новонародженого Спасителя. Після Владики до присутніх звернулася Ельза Володимирівна Лещенко, начальник обласного управління освіти і науки Кіровоградщини і висловила свої побажання та вітання з Різдвяними святами. Далі хор священнослужителів привітав зал радісними колядками, оспівуючи Світле Христове Різдво.
Після цього почалася справжня казка. Юні артисти, які виступали на сцені, показували феєричне дійство з танцями, піснями, розповідями, словами, жартами. Всі учасники намагалися подарувати свою радість глядачам. Протягом концерту виступали різні дитячі колективи – вихованці Кіровоградського обласного ЦДЮТ. Особливі щирі слова подяки виражаємо директору цього закладу Сурковій Анні Павлівні за плідну участь в організації благодійного концерту. Зал з захопленням і посмішкою спостерігав за дійством, яке проходило на сцені. І артисти, і організатори, і глядачі, – всі залишилися задоволеними. Ось так, роблячи людям добро, можна і собі принести радість і інших зробити щасливими.
А на виході кожного малюка чекав ще один сюрприз – солодкі подарунки від Владики Іоасафа.