Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


Православний сімейно-юнацький табір у Карпатах “ВЕРШИНА” (АНОНС)
 


Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости09.01.2015  Соборне служіння всього духовенства Кіровоградської єпархії

9 січня 2015 р. Його Високопреосвященство архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф очолив Божественну літургію в Кафедральному соборі м. Кіровограда на честь Різдва Пресвятої Богородиці.
Згідно древньої традиції, духовенство Кіровоградської єпархії зібралося в цей день для того, щоб привітати свого правлячого архіпастиря, Владику Іоасафа зі святом Різдва Христового. Участь у святковій службі всіх священиків єпархії додало богослужінню особливу урочистість і благоліпність.
Після закінчення Літургії секретар архієпископа Іоасафа протодиякон Іоанн зачитав усім присутнім Різдвяне послання архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа.
Від імені всього духовенства Кіровоградської єпархії з великим святом Світлого Христового Різдва, Його Високопреосвященство архієпископа Іоасафа привітав секретар єпархії протоієрей Роман Кондратюк, який побажав правлячому архієрею тілесного здоров'я, бадьорості духу, довгих років архіпастирського служіння на благо Святої Церкви і допомоги Божої в нелегкій справі творення істинної духовності в нашому краї.
У своєму слові Владика Іоасаф привітав священство єпархії та прихожан Кафедрального собору зі святом Світлого Христового Різдва, і в своїй проповіді сказав наступні слова: «Коли народився Христос, то звістка про цю священну подію була принесена людям ангельським хором, який співав: «Слава в вишніх Богу, і на землі мир, в людях благовоління» (Лк. 2:14), тобто мир в людях доброї волі. І це славослов'я охоплює все творіння Боже, весь видимий і невидимий світ, тому що в ці дні рід людський знайшов свого Отця.
Жодна людина не може бути щасливою без батьків. Також і людство не могло бути в повній мірі щасливим без Бога, що промишляє про нього і його рятує. Ще на зорі світової історії Бог пообіцяв людям, що Він прийде врятувати людство; що прийде час, коли «сім'я жони зітре голову змія» (Бут. 3:15). І сьогодні, в ці дні ми з вами святкуємо здійснення цього древнього пророцтва, цієї найважливішої Божої обітниці людині. «Те, до чого праотці прагнули, те, що пророки предвозвіщали і те, що праведники бажали бачити, відбулося нині», – пише великий учитель і сповідник нашої Церкви свт. Афанасій Олександрійський, який жив ще на зорі християнства в IV віці.
Я бажаю всім нам, щоб той спасительний подвиг, здійснений нашим Господом і Спасителем заради нас Його народженням, Його життям, Його проповіддю, Його стражданнями, смертю і Воскресінням був для нас не марним. Щоб він був для нас очисним і дієвим, «бо так полюбив Бог світ, що віддав Сина Свого Єдинородного, щоб всякий віруючий в Нього, не загинув, але мав життя вічне» (Ін. 3:16).
В цей святковий день хочу побажати всім нам, служителям вівтаря Господнього, щоб ми були добрими сіячами на ниві Божій і так обробляли ґрунт, тобто серця людей, щоб у свій час, коли ми будемо змушені дати відповідь Богу за те, як ми розпорядилися великим даром священицького служіння, ми здобули високу оцінку за наші справи в очах Божих».