Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


Православний сімейно-юнацький табір у Карпатах “ВЕРШИНА” (АНОНС)
 


Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости04.01.2015  В неділю перед Різдвом Христовим архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф звершив Божественну літургію в храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Клинове Голованівського району

В неділю перед Різдвом Христовим Високопреосвященніший Іоасаф архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський звершив Божественну літургію в храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Клинове Голованівського р-ну. Його Високопреосвященству співслужили Секретар Кіровоградської єпархії прот. Роман Кондратюк, настоятель храму свящ. Димитрій Літвінов, духовенство району та Кафедрального собору Кіровограда.
Ця служба виявилась особливою для жителів села, адже вперше на пам’яті прихожан їх храм відвідав Архіпастир та богослужіння звершувалось архієрейським чином. А тому храм насилу поміщав всіх бажаючих помолитися зі своїм Архієпископом. Важко було не помітити щасливих та радісних усміхнених облич прихожан, очі яких сяяли невимовною радістю та щиросердною вдячністю.
Святкового настрою додавали піснеспіви у виконанні хору священнослужителів, які прибули з Кіровограду. А найприємнішим моментом стало виконання хором колядок, які засвідчили про скоре наближення великого християнського свята – Різдва Христового.
Владика Іоасаф привітав прихожан з неділею перед Різдвом та наголосив, що в сьогоднішній день Церквою також вшановується пам'ять святих отців, які жили до пришестя в світ Спасителя та були оправдані вірою в Грядущого Месію: «Сьогодні ми чули про віру святих отців. Віра є головною чеснотою і силою, яка рятує людину, тому що без неї Сам Бог не може врятувати нас. Віра – це ті двері, через які подаються Богом духовні дарування для тих, хто шукає спасіння та Вічного життя. Тому, перш за все, брати і сестри, ми повинні зберігати віру православну, для того щоб отримати спасіння, і боротися за неї. Часто ми зустрічаємо такі перешкоди і людей, які бентежать нас, намагаються применшити або зовсім знехтувати нашу віру. Весь світ, який нас оточує, є малоцерковним. Все те, що нав'язується сучасній людині, є якраз тим знаряддям, яке діє проти Христа. Тому ми повинні зберігати свою віру і намагатися її зміцнювати в собі. Яким чином? Для цього ми повинні жити по заповідям Христовим. Апостоли просили Христа: «Зміцни в нас віру». І Господь їм сказав: «Виконуйте заповіді, і коли зробите все наказане вам, кажіть: ми нікчемні раби, бо зробили, що повинні були зробити» (Лк. гол. 17, 10).
Коли людина творить заповіді і намагається здобути чесноту смирення, то тоді вона зміцнюється у вірі і її віра стає спасительною.
Будемо молитися святим отцям і просити Господа нашого Іісуса Христа, щоб Він зміцнив нас у вірі і допоміг нам йти шляхом євангельських заповідей, щоб нам стати спільниками вічного блаженного життя. Амінь».
На пам'ять про святкове Богослужіння архієпископ Іоасаф вручив кожному з парафіян іконку Божої Матері та закликав на всіх Боже благословення. А на закінчення, разом з Владикою та священиками, всі прихожани заспівали різдвяних колядок.