Актуально


 

Запрошуємо прийняти участь в естафеті добра і милосердя «Дарувати радість – просто!» (АНОНС)

 


Положення конкурсу творчих робіт для дітей та молоді «Сяйво Христового Воскресіння»

 


 Запрошуємо дітей та молодь з інвалідністю до участі у творчому конкурсі «Краса Божого світу очима особливих дітей» (анонс)

 


 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 41-й від 21.04.19.

 

Тема: Надрядкові знаки "ісо", "апостроф", "краткая", "кендема", "кавика"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации


  Священник Андрей Афанасенко
СВЕ
ТЛОЕ ХРИСТОВО ВОСКРЕСЕНИЕ

Свящ. Александр Кузовский
Пасхальные яйца Фаберже

 

 Протд. Роман Мельник
Благодатний вогонь - свідчення Воскресіння Христового
 

Свящ. Максим Бойчура
Как проверить веруем ли мы в Воскресение Христа?

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости11.12.2014  В актовій залі Кіровоградського медичного коледжу ім. Є. Й. Мухіна відбулася акція під назвою «Земне й Небесне» за мир в Україні

11 грудня 2014 року, з благословення Керуючого Кіровоградською єпархією Української Православної Церкви архієпископа Кіровоградського і Новомирогродського Іоасафа в актовій залі Кіровоградського медичного коледжу ім. Є. Й. Мухіна відбулася акція під назвою «Земне й Небесне» за мир в Україні. На початку зі словом привітання виступив Секретар архієпископа Кіровоградського і Новомирогродського Іоасафа протодиякон Іоанн Ганчин. В своєму слові отець Іоанн передав благословення присутнім від Владики Іоасафа та відмітив, що сьогодні наша країна переживає тяжкі часи, і ми як християни та чада однієї Матері Церкви повинні єднатись і щоденно молити Бога за мир на нашій багатостраждальній землі. Потім голова Молодіжного відділу Кіровоградської єпархії протоієрей Діонісій Буренко зачитав молитву за мир в нашій Вітчизні. Всі в залі піднялись і разом з батюшкою подумки повторювали слова молитви до Творця світу – Бога.
Зі словами привітання до присутніх також звернулись заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Атаманчук Віта Вікторівна, начальник відділу освіти Кіровоградської ОДА Лещенко Ельза Володимирівна та директор Кіровоградського медичного коледжу ім. Є. Й. Мухіна Бондар Світлана Олександрівна. Після цього перед глядачами виступили вихованці Кіровоградської музичної школи №2: дитячий хоровий колектив та ансамбль бандуристів. Апогеєм свята був вихід на сцену різних історичних персонажів. В своїх словах Ведуча звернула увагу присутніх на те, що Церква закликає нас шанувати рідну землю і молитовно пам’ятати своїх пращурів; бо не тільки ми, сучасники, переживаємо за нашу Батьківщину, а також про неї турбуються та моляться наші предки, які вже відійшли до Бога. Спершу вийшли три особи, які звершили молитовне поклоніння до Єлисаветградської ікони Божої Матері з проханням миру нашій державі: святий рівноапостольний князь Володимир – Хреститель Русі; гетьман Богдан Хмельницький та перший святий Кіровограда – блаженний Даниїл Єлисаветградський. Потім вийшов Ангел-Хранитель нашого міста, який молитовного звернувся до Бога і попросив про припинення кровопролитної війни.
На завершення свята хор духовенства Кіровоградської єпархії виконав декілька церковних піснеспівів, завершальним з яких був духовний гімн України «Боже Великий, Єдиний».