Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Додатково
Вопрос священнику


Публікації

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Інформація


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this page
Новости29.11.2014  «Тиждень Духовності» у Новомиргороді

У період із 24 по 29 листопада проходив «Тиждень Духовності», організований духовенством Свято-Миколаївського собору м. Новомиргорода, в Новомиргородській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 1. Програма проведення була досить різноманітною та насиченою. Початком заходів стала лінійка "Зупинися на хвилинку і задумайся", під час якої вчитель християнської етики диякон Я.В. Кушнірчук разом із учнями 6 класу акцентували увагу на необхідності духовного самовдосконалення та творінні добрих справ. У наш час, коли так мало добра, співчуття й милосердя, духовність набуває особливої актуальності. Учні школи отримали можливість проявити свою обізнаність у біблійній історії за допомогою конкурсу малюнків на духовну тематику. Христові притчі, приклади милосердя, любові були відображенні очима дітей на папері. Вихованцями школи були розроблені стінні кросворди на духовну тематику, які дали можливість перевірити й поглибити знання дітей у такій необхідній тематиці.

26 листопада пройшла виховна година в 7-8 класах на тему: "Чудотворна сила молитви". Подібна тема стала досить актуальною, адже вона дала можливість зрозуміти дітям суть і необхідність молитви в житті людини. Приклади молитв біблійних персонажів Старого та Нового Завітів, цитати про молитву Святих Отців - все це розширило кругозір учнів про поняття молитви. Учням було наголошено на необхідності молитися не лише за свої власні потреби, а й за свою країну, її захисників, її добробут і процвітання. У заходах взяв участь настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Миколай Чутора, який навів приклади чудодійної сили молитв у людському житті.

27 листопада диякон Я.В. Кушнірчук спільно з протоієреєм Миколою Чуторою організували й провели годину-спілкування на тему: "Тіла ваші – храм Святого Духа". Тема заходу розкривала необхідність збереження духовної і тілесної чистоти в сучасному секуляризованому суспільстві. Утримання в дошлюбних стосунках, дружбі – необхідна складова в майбутньому міцної, благословенної Богом сім'ї, яка після укладання таїнства шлюбу стає міцною опорою всієї нації.

У той же день дияконом було проведено урок на тему "Прихід Спасителя Людства", під час якого було розкрито історію світлого свята Різдва Христового та традицій святкування його на Україні.

Кульмінацією тижня Духовності стала п'ятниця 28 листопада. Вранці за участі учителів, батьків, учнів школи та духовенства Свято-Миколаївського собору було відслужено молебень за нашу багатостраждальну Вітчизну. Молитва за Україну наповнила душі всіх присутніх особливою благодаттю та укріпила в подальших трудах на благо нашої держави. Після молитви учнями школи та духовенством було випущено голубів миру, з надією на скоріше завершення війни на Україні.

Закінчив тиждень виховним заходом у 1-4 класах, організований учителем початкових класів О.Л. Шаповал та дияконом Я.В. Кушнірчуком на тему: "Хрест – символ любові", під час якого діти дізналися про хресне знамення, хрест як символ перемоги добра над злом. На завершення всі організатори подякували вчителям та учням за активну участь і допомогу в проведенні тижня Духовності. Настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Миколай Чутора виявив сподівання, що цей тиждень посіяв зерно віри в дитячі душі, які є нашим майбутнім.