Актуально


 

 В Свято-Успенському храмі відбулися «Стрітенські освітні читання» та нагородження переможців творчого конкурсу «Духовне небо Єлисаветградщини»

 


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 31-й від 06.01.19.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

  

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 

 Протд. Роман Мельник
«На реках Вавионских» - жалобная песня иудеев о вавилонском плене или наша покаянная песнь о своих грехах?

 

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости29.11.2014  «Тиждень Духовності» у Новомиргороді

У період із 24 по 29 листопада проходив «Тиждень Духовності», організований духовенством Свято-Миколаївського собору м. Новомиргорода, в Новомиргородській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 1. Програма проведення була досить різноманітною та насиченою. Початком заходів стала лінійка "Зупинися на хвилинку і задумайся", під час якої вчитель християнської етики диякон Я.В. Кушнірчук разом із учнями 6 класу акцентували увагу на необхідності духовного самовдосконалення та творінні добрих справ. У наш час, коли так мало добра, співчуття й милосердя, духовність набуває особливої актуальності. Учні школи отримали можливість проявити свою обізнаність у біблійній історії за допомогою конкурсу малюнків на духовну тематику. Христові притчі, приклади милосердя, любові були відображенні очима дітей на папері. Вихованцями школи були розроблені стінні кросворди на духовну тематику, які дали можливість перевірити й поглибити знання дітей у такій необхідній тематиці.

26 листопада пройшла виховна година в 7-8 класах на тему: "Чудотворна сила молитви". Подібна тема стала досить актуальною, адже вона дала можливість зрозуміти дітям суть і необхідність молитви в житті людини. Приклади молитв біблійних персонажів Старого та Нового Завітів, цитати про молитву Святих Отців - все це розширило кругозір учнів про поняття молитви. Учням було наголошено на необхідності молитися не лише за свої власні потреби, а й за свою країну, її захисників, її добробут і процвітання. У заходах взяв участь настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Миколай Чутора, який навів приклади чудодійної сили молитв у людському житті.

27 листопада диякон Я.В. Кушнірчук спільно з протоієреєм Миколою Чуторою організували й провели годину-спілкування на тему: "Тіла ваші – храм Святого Духа". Тема заходу розкривала необхідність збереження духовної і тілесної чистоти в сучасному секуляризованому суспільстві. Утримання в дошлюбних стосунках, дружбі – необхідна складова в майбутньому міцної, благословенної Богом сім'ї, яка після укладання таїнства шлюбу стає міцною опорою всієї нації.

У той же день дияконом було проведено урок на тему "Прихід Спасителя Людства", під час якого було розкрито історію світлого свята Різдва Христового та традицій святкування його на Україні.

Кульмінацією тижня Духовності стала п'ятниця 28 листопада. Вранці за участі учителів, батьків, учнів школи та духовенства Свято-Миколаївського собору було відслужено молебень за нашу багатостраждальну Вітчизну. Молитва за Україну наповнила душі всіх присутніх особливою благодаттю та укріпила в подальших трудах на благо нашої держави. Після молитви учнями школи та духовенством було випущено голубів миру, з надією на скоріше завершення війни на Україні.

Закінчив тиждень виховним заходом у 1-4 класах, організований учителем початкових класів О.Л. Шаповал та дияконом Я.В. Кушнірчуком на тему: "Хрест – символ любові", під час якого діти дізналися про хресне знамення, хрест як символ перемоги добра над злом. На завершення всі організатори подякували вчителям та учням за активну участь і допомогу в проведенні тижня Духовності. Настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Миколай Чутора виявив сподівання, що цей тиждень посіяв зерно віри в дитячі душі, які є нашим майбутнім.