Актуально


 

 В Свято-Успенському храмі відбулися «Стрітенські освітні читання» та нагородження переможців творчого конкурсу «Духовне небо Єлисаветградщини»

 


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 31-й від 06.01.19.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

  

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 

 Протд. Роман Мельник
«На реках Вавионских» - жалобная песня иудеев о вавилонском плене или наша покаянная песнь о своих грехах?

 

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости08.11.2014  В с. Лозувата Ульянівського району освячено новозбудований храм на честь св. вмч. Димитрія Солунського

8 листопада, в день пам’яті святого великомученика Димитрія Солунського, Високопреосвященніший Іоасаф архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський з архіпастирським візитом відвідав Ульяновське благочиння. В селі Лозувата, при зібранні багаточисленних прихожан, Владика освятив новозбудований храм на честь св. вмч. Димитрія Солунського, в співслужінні Преосвященнішого Олексія єпископа Вознесенського і Первомайського, представників духовенства Кіровоградської, Одеської та Вознесенської єпархій.
Після євангельського читання ризничий Кіровоградського Кафедрального собору протоієрей Андрій Боярчук виголосив проповідь на тему свята, розкривши сутність мучеництва в Церкві як такого.
В завершення богослужіння архієпископ Іоасаф звернувся до прихожан з повчальним словом, сказавши: «Сей день, его же сотвори Господь, возрадуемся и возвеселимся в онь», – так виголошує Свята Церква, урочисто святкуючи світле Христове Воскресіння, запрошуючи всіх чад своїх до великої духовної радості. До цієї ж радості запрошуємось нині і всі ми, бо виповнилося заповітне бажання наше, – в цій благодатній місцевості, в цьому селі по милості Божій, старанністю благочестивих людей, споруджений і нині урочисто освячений цей благоліпний храм Божий. Радіймо ж, та тішмося в цей день! Бо що таке храм Божий? Це є, перш за все, місце нашого безпосереднього спілкування з Богом, куди всі ми приходимо, як діти, молитовно розмовляти з Отцем нашим небесним і в спільній братській молитві виливаємо перед Ним всі свої почуття, всі потреби душевні і тілесні, – просимо допомоги і помилування, дякуємо за благодіяння, прославляємо за Його нескінченні милості.
Живучи у світі – по мирському і живеш: чвари, суєта, житейські турботи оточують тебе, заповнюють весь твій час, і нема коли подумати про душу; у храмі ж все – і церковна служба, і благоліпність, і лики угодників, і спів, і слово Боже, святе і дієве, – все відволікає тебе від землі, змушує забувати житейське, суєтне, підносить розум і серце до небесного, божественного, – підносить, очищає, як би омиває душу від життєвого бруду. Це по істині є училище християнського доброчесного життя. Це небо на землі.
Тут у повноті освячується все наше життя від самого народження: в таїнстві святого Хрещення омивається наша духовна скверна і ми робимося чадами Божими, чистими перед Господом; у таїнстві Миропомазання подаються благодатні сили, які повертають нас «в мужа досконалого, у міру зросту Христової повноти» (Еф. 4, 13); тут, духовно падаючи, ми отримуємо друге хрещення – відпущення гріхів в таїнстві Покаяння; тут отримуємо право найвищої божественної трапези – причастя Чесного Тіла і Животворящої Крові Господа Іісуса Христа; тут освячуються наші шлюби; тут пастирі приймають духовні благодатні дари на справу служіння, тут, нарешті, відспівуються і з молитвою погребаються останки наших близьких і нас самих.
Такий великий і священний для нас, людей, Божий храм. Як же тому не радіти і не веселитися нам радістю великою, будучи присутніми при завершенні і освяченні цієї нової оселі Божої, нового місця нашого освячення і братської спільної молитви до Отця небесного? Воістину великий день, його ж створив Господь, радіймо та тішмося в онь!
Піднесемо ж Царю царствуючих урочисту пісню, вдячну, пісню славослов'я, славімо Його премилосердного за настільки велике благо, дароване нам, і в той же час будемо вседушевно благати Його, Подателя усіляких благ за тих, кому Він вселив думку про храм, в серцях яких запалив старанність до зведення, облаштування та оздоблення його».
На увагу до церковних заслуг, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Владика Іоасаф удостоїв церковних нагород головних меценатів будівництва храму – Сулиму Михайла Михайловича та його дружину Марію Антонівну, а також безпосереднього будівельника – Станіслава Петровича.
На завершення всім паломникам на території храму в честь освячення було запропоновано святкову трапезу.