Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 
 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Додатково
Вопрос священнику


Публікації

 

Чудесна історія одного воїна ЗСУ - прихожанина Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Інформація


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this page
Новости30.10.2014  30 жовтня 2014 року стартував молодіжний проект для літніх людей «Просто так!»

30 жовтня, по благословенню керуючого Кіровоградською єпархією Високопреосвященнішого архієпископа Іоасафа, керівник Молодіжного відділу Кіровоградської єпархії протоієрей Діонісій Буренко, лікар онколог Андрій Гардашніков та креативна молодь Кіровограда провели соціальну акцію для літніх людей у психо-неврологічному диспансері під назвою «Просто так!». Спочатку виступив священик Діонісій Буренко. У своєму привітальному слові він сказав: «Сьогоднішній наш проект називається «Просто так!». Для того щоб зробити добро – не потрібно чекати на якусь дату чи свято. Якщо ми згадаємо всім нам відомий радянський мультик, де головний герой робив добрі справи, його запитували «за що?», а він відповідав «просто так!» Ми прийшли подарувати вам радість і гарний настрій». Потім священик прочитав молитву за мир в нашій державі. По цьому почалися виступи учасників. Бардовим (тобто під гітару) виконанням стареньких порадували Андрій Гардашніков, Андрій Шульга та Анастасія Новікова. Своїм співом слухачів причаровували наші місцеві співачки Оксана Драч та Хрестина Кісєльова. Активні студенти Кіровоградського медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна поставили виставу під назвою «Погорільці». Там дві бабусі приймають подорожуючого монаха, який збирає милостиню. Одна бабуся була жадібною скнарою, тому пожертвувала одну діряву хустину. Інша – виявилася хорошою і віддала все нове і придатне для вжитку що мала. Через деякий час, коли монах уже пішов, почався дощ і блискавка вдарила в обидві оселі головних героїнь. Вони лише самі, в чому були вдягнені, встигли вискочити з дому і вирушили до монастиря шукати помочі. Там то і зустрів їх монах. Добрій бабусі він віддав усе що вона пожертвувала, а жадібній – стару діряву хустину. Під сам кінець протоієрей Діонісій Буренко акапельно виконав народну пісню «Якби я мала крила орлині». Потім учасники проекту роздали солодкі подарунки усім слухачам та відвідали лежачих і хворих, які перебувають у даному закладі. Ось так молоде покоління вчиться поважати і цінувати старше, адже як говорить народна приказка: «Як молодь піклується про старість – таким і буде її майбутнє!»