Актуально


 

 

Стрітенські освітні читання у Свято-Успенському храмі


Митрополит Іоасаф відвідав Хресто-Воздвиженський храм с. Перегонівка
  Заява прес-служби Кіровоградської єпархії
щодо інформації про пограбування
Свято-Успенського храму
  Митрополит Іоасаф звернувся до СБУ в Кіровоградській області
"Томос приніс на нашу українську землю не мир, а меч!" -
слово митрополита Іоасафа на зборах благочинних єпархії
Звернення митрополита Іоасафа щодо ситуації
навколо Свято-Успенського храму

Відбулася прес-конференція щодо ситуації навколо Свято-Успенського храму (+відео)

Архієрейське богослужіння в Свято-Успенському храмі
В Свято-Упенському храмі відбулися парафіяльні збори (+відео)

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 31-й від 06.01.19.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

  

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 

 Протд. Роман Мельник
«Евахаристический аспект православной миссии»

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости15.10.2014  Високопреосвященніший архієпископ Іоасаф звершив Божественну літургію для молоді

15 жовтня з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа в місті Кіровограді відбулась особлива святкова та значуща подія. У Благовіщенському храмі Кіровограда була звершена Божественна літургія для молоді – студентів та викладачів "Кіровоградського інституту державного та муніципального управління Класичного приватного університету", який на свято Покрови Божої Матері святкує День свого заснування.

Святкове богослужіння очолив Високопреосвященніший архієпископ Іоасаф. Владиці співслужили: настоятель Благовіщенського храму прот. Євгеній Назаренко, голова Молодіжного відділу прот. Діонісій Буренко, голова Свято-Успенського духовно-просвітницького центру прот. Сергій Новак та духовенство Кіровограду.
Особливо урочистого та молитовного настрою у богослужіння привнесло виконання піснеспівів хором священиків Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці.
За літургією значна частина викладачів та студентів ВУЗу причастилась Святих Христових Тайн.

Після завершення літургії владика Іоасаф звернувся з вітальним словом до присутніх, зазначивши: «Дорогі брати і сестри, шановні «учащие и учащиеся»! Сердечно вітаю всіх вас зі святом – Днем заснування вашого навчального закладу. Відрадно, що святкування до дня заснування ВУЗу розпочинається саме з молитви. З молитви у цьому прекрасному Благовіщенському храмі, який є візитівкою нашого міста.

Вітаючи вас, я хотів би наголосити на тому, що при підвищенні рівня своєї освіченості та культури, ми повинні дбати не меншим чином й про свою духовність. Доброю помічницею у справі духовного становлення людини є Церква, яка, як турботлива Мати, з любов’ю піклується про всіх своїх дітей. Наш Господь є Досконалим. Людина, як істота, котра створена Богом за Його образом та подобою, також покликана до досконалості. І храм – це саме те місце, де людина може зустрітися зі своїм Творцем та стати кращою. Спів хору, служіння та проповідь священика, церковна архітектура наповнені духовним змістом, який насолоджує та вдосконалює нашу душу.

Ісус Христос у період свого земного життя проповідував, що «Царство Його не від світу цього» (Ін. 18, 36). А це означає, що Церква покликана піклуватися не про земні речі, а про людську безсмертну душу. Святитель Кипріан Карфагенський говорить: «Кому Церква не Мати, тому Бог не Батько». В храмі людина стає слухняною Божою дитиною, що спонукає її до морального життя. А моральний громадянин – це ще один гарант розквіту та процвітання нашої держави.

Спаситель заповідував своїм учням звершувати проповідь по всьому світу: «Ідіть та навчіть всі народи, хрестячи їх в ім’я Отця і Сина і Святого Духа» (Мф.28, 19). І відрадно, що з мого благословення священики нашого міста та єпархії звершують місіонерське служіння в навчальних та освітніх закладах нашого регіону. Приємно бачити, що інтелектуальне пізнання Бога та розуміння Його слів студентами та учнями на університетських парах та шкільних уроках звершується разом з практичними сторонами християнства: постом, молитвою, а найголовніше, участю в Євхаристії в період храмового богослужіння.

Бажаю всім вам, дорогі викладачі, Господнього благословення в справі виховання нашої молоді, а вам, шановні студенти, Божої допомоги та успіхів у навчанні».

Ректор «КІДМУ КПУ» Литвин І.І. подякував Владиці Іоасафу за звершення урочистої служби, головними учасниками якої стали люди, які безпосередньо мають відношення до очолюваного ним закладу: «Щиро дякуємо Вам, Ваше Високопреосвященство, за чудову можливість стати учасниками Архієрейської служби саме в день святкування заснування нашого ВУЗу. В житті нашого університету було декілька чудес. Одне з них – це Ваш Архіпастирський візит та благословення на початок нового навчального року. Сьогодні для нас також чудо. Ми були присутні на Літургії, яка саме для нас була звершена повнотою Церкви, оскільки службу очолив архієпископ. Ми і надалі розраховуємо на Вашу співпрацю з нами та просимо Ваших святительських молитов за наш навчальний заклад. Многіх та благіх Вам літ, шановний Владико».

Після богослужіння всі учасники Літургії зібралися у приміщенні недільної школи та розділили святкову трапезу.