Актуально


 

Запрошуємо дітей до православного

 спортивно-туристичного табору

 «На хвилях Радості 2019»

 


 

ЗАПРОШУЄМО В КАРПАТИ! 


 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 44-й від 18.08.19.

 

Тема: "Букви-числа"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

  Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської
 

Крещение Руси.
Выбор веры.

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Свящ. Максим Бойчура
Как проверить веруем ли мы в Воскресение Христа?

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости11.10.2014  «Тверезі ігрища» у парку Крючкова

11 жовтня, з благословення та підтримки керуючого Кіровоградською єпархією архієпископа Іоасафа, Свято-Успенський духовно-просвітницький центр спільно з громадською молодіжною організацією КОМО «Пробудження» провів захід за здоровий спосіб життя «Тверезі ігрища», приурочений до свята Покрови Божої Матері. На святі були присутні учні загальноосвітніх шкіл Новомиколаївського мікрорайону та молодь м. Кіровограду. Усіх присутніх було понад 100 учасників.
Спочатку зі словом привітання до присутніх звернувся заступник голови Свято-Успенського духовно-просвітницького центру священик Іоан Шемедюк. Батюшка закликав усіх до здорового та тверезого способу життя та побажав усім присутнім доброго настрою, кріпості духу та перемог у змаганнях.
Голова КОМО «Пробудження» Костенко Сергій розповів про свою молодіжну організацію та про етапи проходження самого заходу.
Змагання проходили у 3 секторах, 2 чоловічих та 1 жіночому. Діти віджималися від землі, стрибали в мішках, перетягували канат, грали кільцевий волейбол, стали учасникам боротьби “Лава на лаву” та “Півникові бої” і багато ін. Поряд з козацькими забавами учасникам роздавали печиво і чай. На закінчення змагань учасники КОМО «Пробудження» провели майстер-клас «Козаки-відважники». (“Козаки-відважники” – це козаки, котрі мали особливі здібності, ходити босими ногами по склі і розпеченому вугіллі та ін.)
В ході заходу голова Свято-Успенського духовно-просвітницького центру протоірей Сергій Новак розповів присутнім про шанування козаками Божої Матері, адже на Січі був Свято-Покровський храм.
На завершення, священик Іоан Шемедюк подякував всім учасникам за активну участь в змаганнях, і спільно з волонтерами, нагородив переможців Архієрейськими подяками та подарунками.
Дітвора та молодь отримали незабутні враження від “Тверезих ігрищ” та і надалі вирішили популяризувати здоровий і тверезий спосіб життя. Всі дружньо подякували організаторам заходу та з радістю у серці розійшлися по домівках.