Актуально


 СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 31-й від 06.01.19.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

  

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 

 Протд. Роман Мельник
«Евахаристический аспект православной миссии»

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости11.10.2014  Представники духовенства Кіровоградської єпархії взяли участь у відкритому круглому столі на тему «Стан паліативної допомоги на Кіровоградщині. Що робити невиліковним хворим?»

11 жовтня 2014 р., з благословення Його Високопреосвященства, архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа, представники духовенства Кіровоградської єпархії взяли участь у відкритому круглому столі на тему «Стан паліативної допомоги на Кіровоградщині. Що робити невиліковним хворим?», котрий пройшов у приміщенні Кіровоградського художнього музею та був приурочений Всесвітньому дню паліативної та хоспісної допомоги.
Кіровоградську єпархію на заході представили: керівник Місіонерського відділу єпархії протоієрей Андрій Шиманович, а також співробітник Відділу соціальної допомоги та благодійності – священик Іоанн Верескун.
Круглий стіл було організовано за ініціативою заслуженого лікаря України, кандидата медичних наук, головного лікаря Кіровоградського обласного онкологічного диспансера (КООД) Костянтина Яриніча. Також у круглому столі взяли участь представники місцевої влади, медичні працівники, волонтери і всі ті, кому небайдужі скорботи та біль оточуючих їх людей.
В ході зустрічі учасники вислухали реальні свідчення родичів тих людей, котрі стикнулись із тяжкою та невиліковною хворобою, ознайомились із декількома відеосюжетами про пацієнтів КООД, а також детально обсудили перспективи створення хоспісу на території Кіровоградської області.
У своєму слові керівник Місіонерського відділу Кіровоградської єпархії прот. Андрій Шиманович відмітив:
«Однією з найбільш помітних особливостей, що характеризують сучасне суспільство, можна сміливо назвати тотальний дефіцит елементарної людяності. І цей недолік є характерним для усіх без виключення сфер нашого життя та діяльності. Якщо, наприклад, вчитель у школі намагається будь-якою ціною буквально вибити з учня, котрий походить з бідної або неповної сім’ї, якусь суму коштів на ремонт класу, то це, безумовно, є ознакою сердечної черствості та відсутності людяності. Якщо лікар змушує тяжко хвору людину або її родичів оббивати пороги багатьох кабінетів протягом багатьох днів для того, аби отримати рецепт на життєво-необхідні ліки, то це означає, що у серці такого лікаря любов до людей, нажаль, так і не знайшла собі місця, і поняття про елементарну людяність є для нього чужим.
Тому всім нам важливо зрозуміти, що ті люди, котрим присвячена наша сьогоднішня зустріч, в першу чергу, потребують елементарного людського відношення з боку тих, із ким їм доведеться зустрітись у цей критичний, переломний момент їхнього життя. І саме від того, яке ставлення до себе побачать люди, котрі стикнулись у своєму житті із страшним діагнозом, можливо і буде залежати їхній душевний стан, їхня здатність зібрати волю в кулак та їх спроможність із усвідомленням своєї людської гідності пройти цей скорбний шлях до кінця.
Коли мова заходить про людей, що несуть у своєму житті тяжкий хрест невиліковної хвороби, частіше за все робиться особливий акцент на необхідності посповідати та причастити людину, котра з дня на день може переступити межу між часом та вічністю. І це дійсно є вкрай важливим. Але крім цього і лікар, і священик, і весь медперсонал, перш за все, можуть і повинні окружити невиліковно хвору людину теплом, увагою, милосердям, співстражданням, чуйністю та справжньою, щирою людяністю. І, крім цього, всі учасники цього процесу обов’язково повинні дати відчути такій людині, що вона є унікальною та неповторною особистістю, котра має безкінечну цінність в очах Божих».