Актуально


 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 19 від 30 грудня 2018 року
"ПЦУ": автокефалія чи митрополія?

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 31-й від 06.01.19.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

  

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 


 

 Протд. Роман Мельник
«Евахаристический аспект православной миссии»

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости05.10.2014  Високопреосвященіший архієпископ Іоасаф з пастирським візитом відвідав Маловисківське благочиння

5 жовтня Високопреосвященніший Іоасаф, архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський, з пастирським візитом відвідав Маловисківське благочиння. Владика Іоасаф звершив Божественну літургію у Свято - Успенському храмі смт. Смоліне. Його Високопреосвященству співслужили: секретар Кіровоградської єпархії протоієрей Роман Кондратюк, благочинний Маловисківського округу протоієрей Олександр Зубкевич, настоятель храму протоієрей Роман Формазюк, ключар Кафедрального собору Різдва Божої Матері м. Кіровоград протоієрей Володимир Кашлюк, клірики Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці м. Кіровограда та духовенство району.
На Богослужінні були присутні голова селища Микола Миколайович Мазура, заступник директора Смолінської шахти СхідГЗК Юрченко Віктор Федорович, директор гімназії Сінчук Лілія Сергіївна та інші офіційни особи селища.
Після завершення богослужіння Правлячий архієрей звернувся до присутніх у храмі зі словом повчання. Владика, зокрема, підкреслив: «Сьогодні, як ніколи, ми повинні берегти чистоту нашої віри та єдність нашої Святої Православної Церкви, бо це те, що зберегли для нас та залишили нам, ціною великих жертв, наші попередні покоління, батьки та прадіди. Вони виявилися здатними заради істини, заради правди Божої, яка була для них найвищою цінністю, піти на страждання і навіть смерть, зберігаючи віру та маючи надію на спасіння...
Місія Церкви – спасіння людей. Церква покликана бути тим місцем, де люди набувають досвіду любові, досвіду єдності. Там, де розділення, там немає любові, а, значить, немає Бога. І якими б гаслами чи ідеями не прикривались ті, хто несе розділення, суть їх одна – не Божа, а диявольська. Бо Господь закликає до єдності через смирення, терпіння та любов, а принцип диявола – розділяй і володарюй.
Справжнє християнське життя є втіленням тих ідеалів в відносинах між людьми, про які нам заповідував сам Господь через апостола Павла: «А тепер ви відкладіть усе: гнів, лютість, злість, лихослів'я, безсоромні слова з ваших уст. Не кажіть неправди один на одного, якщо скинули з себе стару людину з її справами та зодягнулися в нову, що відновлюється для пізнання за образом Творця її, де нема ні Еліна, ні Юдея, ні обрізання, ні необрізання, варвара, Скіфа, раба, вільного, але все та в усьому Христос. Отож, зодягніться, як обранці Божі, святі та улюблені, у щире милосердя, доброту, смиренність, лагідність, довготерпіння, терплячи один одного й прощаючи взаємно, якщо хто на кого має скаргу: як Христос простив вас, так і ви. Найбільше ж зодягніться в любов, яка є сукупністю довершеності. І нехай панує у ваших серцях мир Божий, до якого ви покликані в одному тілі, та й будьте дружелюбні» (Колос. 3, 8-15)».
У ході свого візиту Високопреосвященніший архієпископ Іоасаф традиційно відвідав церковні парафії Маловисківського благочиння. Владика оглянув старовинний храм святих рівноапостольних Константина і Єлени в с. Копанки, де поспілкувався з представниками церковної громади. У благословення і пам'ять про візит архієпископ Іоасаф вручив кожному іконку святого блаженного Даниїла Єлисаветградського.
Після цього, Його Високопреосвященство відвідав будівельний майданчик Свято - Покровського храму міста Мала Виска, де ознайомився з ходом будівельних робіт, а також поспілкувася з меценатами будівництва: Василем Івановичем, Миколою Васильовичем і Олександром Васильовичем Ніколенками, яким Владика висловив щирі слова подяки за старанні труди у справі зведення храму в такий складний для нашої країни час.