Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости01.09.2014  Духовенство Кіровоградської єпархії привітали вчителів та учнів навчальних закладів міста та області зі святом Знань

1 вересня, з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Іоасафа, духовенство Кіровоградської єпархії привітали вчителів та учнів навчальних закладів міста та області зі святом Знань. Священики відвідали наступні учбові установи: ПВНЗ Кіровоградського інституту державного та муніципального управління Класичного приватного університету, медичний коледж імені Є. Є. Мухіна, Будівельний коледж, Кіровоградський обласний загальноосвітній навчально-виховний комплекс. ВПУ № 4, ВПУ № 8, ВПУ № 9, Гімназію № 9, НВК Кіровоградський колегіум, , ЗОШ №14, ЗОШ №19,ЗОШ № 35, ЗОШ с.Бережинка.
На офіційній лінійці отці, вітаючи освітян, учнів та студентів, зачитали послання Керуючого Кіровоградською єпархією архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа з нагоди Дня Знань, у якому, зокрема, сказано:
«Юлій Цезар пише, що знання – це скарб, а вміння вчитись – ключ до нього. Сьогодні дуже важливо мати добру освіту, адже, світ стає таким, що без відповідних знань дуже важко влаштувати своє життя. Щоб бути щасливим і повноцінно розвинутою особистістю, потрібно освічувати не лише свій розум, але й свою душу і серце. Для того, щоб стати справжньою людиною, потрібно вміти робити щасливими інших. А на це здатна тільки добра людина – та, яка може іншій віддавати частину того, що має сама – час, увагу, турботу, любов; іншими словами – частину свого серця. Ще Арістотель в давнину говорив, що мудра людина не та, яка багато знає, а та, яка вміє правильно жити…
Велика відповідальність у цій справі покладається на вас, вчителі. Ваш труд є неоціненний, тому що саме ви виховуєте майбутніх членів нашої Церкви та громадян нашої держави, і від вас залежить різнобічність розвитку знань молодого покоління, його переконання, світогляд, моральні якості. Педагогічна діяльність вимагає певних вольових якостей: витримки, терпіння, послідовності, наснаги, самовладання і, найголовніше, любові. Отож бажаю, щоб ці якості завжди були притаманні вам, щоб ваші серця наповнювалися натхненням і новими ідеями. Учням – сил, здоров’я, наполегливості і радості від нових досягнень. І нехай Господь благословить всіх вас на початок нового навчального року, щоб він виявився плідним на шляху отримання знань і виховання на славу Церкви, Батьківщини, на благо кожного з нас».
На завершення священики прочитали молитву перед початком навчального року та окропили всіх присутніх святою водою.