Актуально


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск третій від 17 червня 2018 року

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск шостий від 17.06.18.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

 Православний сімейно-юнацький табір "ВЕРШИНА" 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Картинки по запросу воскресение

Свящ. Максим Бойчура

Как проверить веруем ли мы в Воскресение Христа?

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Желающие оказать благотворительную помощь в строительстве здания Епархиального Управления и воскресной школы могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002000052149 в ПАТ <Укрсоцбанк> МФО: 300023 ОКПО: 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости01.09.2014  Духовенство Кіровоградської єпархії привітали вчителів та учнів навчальних закладів міста та області зі святом Знань

1 вересня, з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Іоасафа, духовенство Кіровоградської єпархії привітали вчителів та учнів навчальних закладів міста та області зі святом Знань. Священики відвідали наступні учбові установи: ПВНЗ Кіровоградського інституту державного та муніципального управління Класичного приватного університету, медичний коледж імені Є. Є. Мухіна, Будівельний коледж, Кіровоградський обласний загальноосвітній навчально-виховний комплекс. ВПУ № 4, ВПУ № 8, ВПУ № 9, Гімназію № 9, НВК Кіровоградський колегіум, , ЗОШ №14, ЗОШ №19,ЗОШ № 35, ЗОШ с.Бережинка.
На офіційній лінійці отці, вітаючи освітян, учнів та студентів, зачитали послання Керуючого Кіровоградською єпархією архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа з нагоди Дня Знань, у якому, зокрема, сказано:
«Юлій Цезар пише, що знання – це скарб, а вміння вчитись – ключ до нього. Сьогодні дуже важливо мати добру освіту, адже, світ стає таким, що без відповідних знань дуже важко влаштувати своє життя. Щоб бути щасливим і повноцінно розвинутою особистістю, потрібно освічувати не лише свій розум, але й свою душу і серце. Для того, щоб стати справжньою людиною, потрібно вміти робити щасливими інших. А на це здатна тільки добра людина – та, яка може іншій віддавати частину того, що має сама – час, увагу, турботу, любов; іншими словами – частину свого серця. Ще Арістотель в давнину говорив, що мудра людина не та, яка багато знає, а та, яка вміє правильно жити…
Велика відповідальність у цій справі покладається на вас, вчителі. Ваш труд є неоціненний, тому що саме ви виховуєте майбутніх членів нашої Церкви та громадян нашої держави, і від вас залежить різнобічність розвитку знань молодого покоління, його переконання, світогляд, моральні якості. Педагогічна діяльність вимагає певних вольових якостей: витримки, терпіння, послідовності, наснаги, самовладання і, найголовніше, любові. Отож бажаю, щоб ці якості завжди були притаманні вам, щоб ваші серця наповнювалися натхненням і новими ідеями. Учням – сил, здоров’я, наполегливості і радості від нових досягнень. І нехай Господь благословить всіх вас на початок нового навчального року, щоб він виявився плідним на шляху отримання знань і виховання на славу Церкви, Батьківщини, на благо кожного з нас».
На завершення священики прочитали молитву перед початком навчального року та окропили всіх присутніх святою водою.