Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости01.09.2014  Високопреосвященніший владика Іоасаф привітав освітян та студентів з Днем Знань

1 вересня Високопреосвященніший владика Іоасаф привітав викладацьку корпорацію та студентів ПВНЗ “Кіровоградського інституту державного та муніципального управління Класичного приватного університету” зі святом Знань.
У своєму слові на урочистій лінійці архієпископ Іоасаф зазначив: “Мені дуже приємно розділити радість сьогоднішнього свята з студентами та викладачами цього навчального закладу. Господь подарував мені таке життя, половину якого я провів у стінах навчальних закладів. Спочатку я був студентом та навчався, згодом став викладачем та почав працювати на поприщі викладацької діяльності. Тому, зі свого досвіду розумію, що студентська пора − це пора інтелектуальних надбань та розумового збагачення людини. Адже, студент не має стільки роботи, скільки має її людина, котра працює. Студент має набагато більше вільного часу, що і дозволяє йому брати в руки книгу для відкриття все нових та нових горизонтів знань та розширення свого світогляду. Справжнє покликання освіти полягає не лише в ознайомленні студентів з певним комплексом знань, а й в справжньому пізнанні себе та світу. Пізнаючи світ та людей в їх стосунках, ми приходимо до поняття гармонії, що в свою чергу спонукає нас на роздуми про Творця Всесвіту. Заглиблюючись в себе, людина приходить до поняття душі. Тобто, освіта покликана вказати людині на те, що вона є образом і подобою Божою. Згідно слів великого вчителя Церкви св. Іоана Дамаскіна, образ Бога в людині − це безсмертя душі, можливість бути творцем, а також думати та висловлювати свої думки в словах, тобто спілкуватись. Тому бажаю студентам стати по-справжньому освіченими людьми, у глибокому розумінні цього слова, а викладачам - бути добрим прикладом правильного відношення до знань, які здобуваються кропіткою працею та наполегливістю”. На завершення вітального слова Владика прочитав молитву перед початком навчального року та в знак благословення подарував для університету Казанську ікону Божої Матері.
В свою чергу Іван Іванович Литвин, директор ПВНЗ “Кіровоградського інституту державного та муніципального управління КПУ”, подякував архієпископу Іоасафу за вітальне слово, та запросив всіх у каплицю, яку Його Високопреосвященство разом з собором духовенства освятив на честь святих рівноапостольних Кирила та Мефодія, вчителів слов’янських. Каплиця знаходиться в адміністративно-навчальному корпусі інституту муніципального права та буде відкрита щоденно, а тому кожен зі студентів буде мати змогу за покликом душі прийти й помолитись на цьому святому місці. В найближчий час каплиця буде переоснащена в храм, де щонеділі буде звершуватися Божественна літургія.
На завершення святкових урочистостей керуючий Кіровоградською єпархією, окропляючи всіх присутніх святою водою, благословив професорсько-викладацький колектив та студентів на новий навчальний рік та побажав всім міцного здоров’я, Божого благословення, наснаги, творчих злетів та твердих знань. Кожен учасник свята отримав у благословення від Владики іконку св. блаж. Даниїла Єлисаветградського.