Актуально


Єпархіальний конкурс для вихованців недільних шкіл Кіровоградської єпархії УПЦ
«Духовне небо Єлисаветградщини»

 

 


 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 17 від 09 грудня 2018 року
"Чергові ексцеси Константинопольського патріархату"?

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 28-й від 09.12.18.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

  

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 

 Протд. Роман Мельник
«Евахаристический аспект православной миссии»

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости23.08.2014  В Кіровоградській єпархії створено "Асоціацію православних сімей"

23 серпня, з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Іоасафа, в приміщені 9 гімназії відбулася духовно-практична конференція на тему “Здорова сім’я - здорова нація”. Тематика конференції була вибрана невипадково, оскільки одним з джерел виникнення проблем у сучасній Україні є відсутність справжнього християнського сімейного виховання дітей. Тому учасниками конференції стали батьки, діти яких брали участь у православному таборі “Стежина Добра”. Участь в конференції також взяли експерти у даній галузі, а саме: Юрій Юрійович Ліфансе - керівник київської спілки св. Егідія, Надія Миколаївна Коваленко -директор гімназії №9 та директор недільної школи, що діє при Свято-Єлизаветинському чоловічому монастирі, а також Євгенія Вікторівна Гейко, кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимир Винниченка.
Архієпископ Іоасаф розпочав діяльність конференції. У своєму вітальному слові Владика підкреслив необхідність подібних заходів, оскільки саме батьки формують перші грані світогляду своїх дітей. “ Від нашого виховання дітей залежить не лише добробут України, а і наша старість. Метою нашого зібрання є створення товариства, учасники якого, звершуючи справи християнського милосердя, мали б можливість навчати своїх дітей не лише словом, а, головне, прикладом. Тому, згідно нашого задуму, практична діяльність такого товариства повинна носити сімейний характер, коли діти є учасниками та свідками добрих справ, які звершують їх батьки”- підкреслив Його Висопреосвященство. Також керуючий Кіровоградською єпархією відповів на ряд питань, які були пов’язані з викликами далеко непростого сьогодення.
Юрій Ліфансе показав короткометражний фільм про основні напрямки діяльністі товариства св. Егідія.” Молитва, вивчення Святого Письма та допомога людям похилого віку - це та діяльність, яка гуртує навколо себе однодумців зазначеного товариства. Він зазначив: ”Справи милосердя – це ні що інше, як норма життя, до котрої нас закликає Христос зі сторінок Євангелія, коли каже про забезпечення їжею та одежею бідних людей. Відвідуючи літніх людей, ми намагаємося бути не лише волонтерами, а друзями, що дозволяє нам “не перегоріти”. Ми з радістю йдемо до притулку де спілкуємося з людьми похилого віку, розповідаючи та слухаючи різні життєві історії. Моя донька свій перший Новий рік святкувала з великою сім’єю друзів саме у будинку для престарілих ”.
Надія Миколаївна, як прямий свідок життя дітей різного віку, засвідчила про намагання та ріст бажання школярів змінити цей світ в кращу сторону, що виливається в значну кількість соціальних проектів, які реалізовує гімназія № 9. “ Мені здається, що дитячі очі ще більше почнуть світитися добротою, коли однією з рушійних сил їхнього морального життя буде не лише школа, а в першу чергу - батьки, які власним прикладом закликатимуть їх до милосердя ”- сказала Надія Миколаївна.
В свою чергу, Євгенія Вікторівна, як психолог розповіла про особливий вплив батьківського виховання на процес формування особистості дитини. Вона зазначила, що саме батьківський вплив є першим в життєвому досвіді дитини, а тому накладає суттєвий відбиток на характері юних людей. ”Набагато легше вирішуються проблеми студентів, коли вони приходять до мене на прийом з батьками” - розповіла Євгенія Вікторівна.
Учасниками конференції було вирішено утворити організацію, яка б відповідала обговорюваним тенденціям. Його Високопреосвященство благословив утворити “Асоціацію православних сімей”, яка буде діяти на базі Свято-Успенського духовно-просвітницького центру.