Актуально


ЦВІТ ДУХОВНОЇ ВЕСНИ

 

 

 

Радіоефір 2 від 16 березня 2019 р.

Що таке Великий піст? Це скорботний сон чи пробудження душі?  Його духовна сутність та спасительна дія.Чи відноситься покаяльний плач  до моментів радості духовної весни?
На ці та безліч інших запитань дасть відповідь гість радіостудії Священик Андрій Савельєв у своїй пізнавальній проповіді, яка відноситься до циклу проповідей про Великий піст "Цвіт Духовної весни".

 

Цикл проповідей про Великий піст під назвою «Цвіт Духовної весни», який транслюється на Олександрійському міському радіомовленні ознайомить слухачів із найважливішими темами для роздумів, які потрібно піднімати у дні Святої Чотиридесятниці.


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 36-й від 17.03.19.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

  

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свящ. Андрій Афанасенко
"Весна духовна"
 

 Протд. Роман Мельник
«На реках Вавионских» - жалобная песня иудеев о вавилонском плене или наша покаянная песнь о своих грехах?

 

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости23.08.2014  В Кіровоградській єпархії створено "Асоціацію православних сімей"

23 серпня, з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Іоасафа, в приміщені 9 гімназії відбулася духовно-практична конференція на тему “Здорова сім’я - здорова нація”. Тематика конференції була вибрана невипадково, оскільки одним з джерел виникнення проблем у сучасній Україні є відсутність справжнього християнського сімейного виховання дітей. Тому учасниками конференції стали батьки, діти яких брали участь у православному таборі “Стежина Добра”. Участь в конференції також взяли експерти у даній галузі, а саме: Юрій Юрійович Ліфансе - керівник київської спілки св. Егідія, Надія Миколаївна Коваленко -директор гімназії №9 та директор недільної школи, що діє при Свято-Єлизаветинському чоловічому монастирі, а також Євгенія Вікторівна Гейко, кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимир Винниченка.
Архієпископ Іоасаф розпочав діяльність конференції. У своєму вітальному слові Владика підкреслив необхідність подібних заходів, оскільки саме батьки формують перші грані світогляду своїх дітей. “ Від нашого виховання дітей залежить не лише добробут України, а і наша старість. Метою нашого зібрання є створення товариства, учасники якого, звершуючи справи християнського милосердя, мали б можливість навчати своїх дітей не лише словом, а, головне, прикладом. Тому, згідно нашого задуму, практична діяльність такого товариства повинна носити сімейний характер, коли діти є учасниками та свідками добрих справ, які звершують їх батьки”- підкреслив Його Висопреосвященство. Також керуючий Кіровоградською єпархією відповів на ряд питань, які були пов’язані з викликами далеко непростого сьогодення.
Юрій Ліфансе показав короткометражний фільм про основні напрямки діяльністі товариства св. Егідія.” Молитва, вивчення Святого Письма та допомога людям похилого віку - це та діяльність, яка гуртує навколо себе однодумців зазначеного товариства. Він зазначив: ”Справи милосердя – це ні що інше, як норма життя, до котрої нас закликає Христос зі сторінок Євангелія, коли каже про забезпечення їжею та одежею бідних людей. Відвідуючи літніх людей, ми намагаємося бути не лише волонтерами, а друзями, що дозволяє нам “не перегоріти”. Ми з радістю йдемо до притулку де спілкуємося з людьми похилого віку, розповідаючи та слухаючи різні життєві історії. Моя донька свій перший Новий рік святкувала з великою сім’єю друзів саме у будинку для престарілих ”.
Надія Миколаївна, як прямий свідок життя дітей різного віку, засвідчила про намагання та ріст бажання школярів змінити цей світ в кращу сторону, що виливається в значну кількість соціальних проектів, які реалізовує гімназія № 9. “ Мені здається, що дитячі очі ще більше почнуть світитися добротою, коли однією з рушійних сил їхнього морального життя буде не лише школа, а в першу чергу - батьки, які власним прикладом закликатимуть їх до милосердя ”- сказала Надія Миколаївна.
В свою чергу, Євгенія Вікторівна, як психолог розповіла про особливий вплив батьківського виховання на процес формування особистості дитини. Вона зазначила, що саме батьківський вплив є першим в життєвому досвіді дитини, а тому накладає суттєвий відбиток на характері юних людей. ”Набагато легше вирішуються проблеми студентів, коли вони приходять до мене на прийом з батьками” - розповіла Євгенія Вікторівна.
Учасниками конференції було вирішено утворити організацію, яка б відповідала обговорюваним тенденціям. Його Високопреосвященство благословив утворити “Асоціацію православних сімей”, яка буде діяти на базі Свято-Успенського духовно-просвітницького центру.