Актуально


В Кіровоградській єпархії відбудеться цикл духовно-просвітницьких лекцій «Великий піст – час роздумів про головне»


ЦВІТ ДУХОВНОЇ ВЕСНИ

 

 

 

Радіоефір 2 від 16 березня 2019 р.

Що таке Великий піст? Це скорботний сон чи пробудження душі?  Його духовна сутність та спасительна дія.Чи відноситься покаяльний плач  до моментів радості духовної весни?
На ці та безліч інших запитань дасть відповідь гість радіостудії Священик Андрій Савельєв у своїй пізнавальній проповіді, яка відноситься до циклу проповідей про Великий піст "Цвіт Духовної весни".

 

Цикл проповідей про Великий піст під назвою «Цвіт Духовної весни», який транслюється на Олександрійському міському радіомовленні ознайомить слухачів із найважливішими темами для роздумів, які потрібно піднімати у дні Святої Чотиридесятниці.


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 36-й від 17.03.19.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

  

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свящ. Андрій Афанасенко
"Весна духовна"
 

 Протд. Роман Мельник
«На реках Вавионских» - жалобная песня иудеев о вавилонском плене или наша покаянная песнь о своих грехах?

 

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости27.06.2014  З 23 по 26 червня вперше у Новомиргороді пройшов православний табір «З миром у серці»

З 23 по 26 червня вперше у Новомиргороді на базі спецшколи-інтернат пройшов православний табір «З миром у серці». Табір було організовано і проведено священиками Новомиргородського благочиння за сприяння директора навчального закладу Тамари Анатоліївни Барвінок і допомогою Молодіжного відділу Кіровоградської єпархії. Протягом 4-х днів проводилися захоплюючі ігри та духовно-просвітницькі заходи. До табору було залучено майже 40 дітей інтернату.
В перший день відбулося знайомство і прочитані перші ранішні молитви, до яких приєдналися не лише діти, а й вихователі та працівники закладу. Благочинний Новомиргородського округу протоієрей Миколай Чутора подарував учасникам табору дитячі молитвослови, молитви з яких допомагають кожному, хто шукає істину, доторкнутися до Бога і глибше зрозуміти Його святу волю. Також турботами і стараннями батюшки, бібліотека цього навчального закладу поповнила свої фонди дитячою духовною літературою. Вранці після урочистої лінійки, яка, власне, і відкрила табір, дітей було поділено на три загони, за кожним з яких було закріплено духовних вожатих. Голова Молодіжного відділу Кіровоградської єпархії протоієрей Діонісій Буренко провів з дітками бесіду на тему: «Що таке віра в Бога і віра Богу?». День було розплановано майже по хвилинам. Кульмінацією кожного дня був концерт, який готували і показували самі учні інтернату.
Другий день табору був спортивним… Після уроку Християнської етики на тему: «Милосердя в людському житті», який був проведений вчителем ЗОШ №1 Ярославом Вікторовичем Кушнірчуком, на дітей чекала розважальна ігрова естафета «Квест». Протягом всього дня священик Богдан Каплун, настоятель храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці в селі Турія та священик Михаїл Чонка, клірик церкви св. прор. Іллі м. Новомиргород, проводили ігри та спортивні змагання серед учасників табору. Наприкінці дня переможці були відзначені і нагороджені призами та подяками. Кожен учасник табору від благочинного Новомиргородського округу протоієрея Миколая Чутори отримав в благословення іконки Спасителя, цілителя Пантелеймона і святителя Луки Кримського.
На третій день до обіду відбулася лекція на тему: «Любов в сучасному світі», яку прочитав протоієрей Діонісій Буренко, а також було проведено різні майстер-класи; та головною подією дня став концерт, організований силами і майстерністю учасників табору. На вечірньому заході всіх присутніх своїм голосом дивувала Кіровоградська співачка Оксана Драч.
26 червня, у четвер, в останній день табору відбулася надзвичайно важлива і прекрасна за своїм значенням подія – Хрещення. Це Таїнство духовного переродження було звершено собором духовенства над 15-ти вихованцями спецшколи-інтернату, які після участі у православному таборі виявили власне бажання стати чадами Православної Церкви. Діти не лише стали християнами, але й отримали духовні настанови від священиків на майбутнє життя з Богом. Радість переповнювала їхні серця...
По закінченні Таїнства відбулося закриття табору. На обличчях дітей, які хрестилися, можна було побачити масу емоцій, радості та Божої благодаті. Ось так і закінчився перший у Новомиргороді православний табір.
Особливу подяку хочеться висловити всім організаторам, меценатам та небайдужим людям доброї волі, які долучилися до богоугодної справи, адже, як говорив відомий педагог Василь Сухомлинський: «Дитяча душа – як чистий аркуш паперу, що на ньому напишеш – таким і буде її майбутнє»…