Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости27.06.2014  З 23 по 26 червня вперше у Новомиргороді пройшов православний табір «З миром у серці»

З 23 по 26 червня вперше у Новомиргороді на базі спецшколи-інтернат пройшов православний табір «З миром у серці». Табір було організовано і проведено священиками Новомиргородського благочиння за сприяння директора навчального закладу Тамари Анатоліївни Барвінок і допомогою Молодіжного відділу Кіровоградської єпархії. Протягом 4-х днів проводилися захоплюючі ігри та духовно-просвітницькі заходи. До табору було залучено майже 40 дітей інтернату.
В перший день відбулося знайомство і прочитані перші ранішні молитви, до яких приєдналися не лише діти, а й вихователі та працівники закладу. Благочинний Новомиргородського округу протоієрей Миколай Чутора подарував учасникам табору дитячі молитвослови, молитви з яких допомагають кожному, хто шукає істину, доторкнутися до Бога і глибше зрозуміти Його святу волю. Також турботами і стараннями батюшки, бібліотека цього навчального закладу поповнила свої фонди дитячою духовною літературою. Вранці після урочистої лінійки, яка, власне, і відкрила табір, дітей було поділено на три загони, за кожним з яких було закріплено духовних вожатих. Голова Молодіжного відділу Кіровоградської єпархії протоієрей Діонісій Буренко провів з дітками бесіду на тему: «Що таке віра в Бога і віра Богу?». День було розплановано майже по хвилинам. Кульмінацією кожного дня був концерт, який готували і показували самі учні інтернату.
Другий день табору був спортивним… Після уроку Християнської етики на тему: «Милосердя в людському житті», який був проведений вчителем ЗОШ №1 Ярославом Вікторовичем Кушнірчуком, на дітей чекала розважальна ігрова естафета «Квест». Протягом всього дня священик Богдан Каплун, настоятель храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці в селі Турія та священик Михаїл Чонка, клірик церкви св. прор. Іллі м. Новомиргород, проводили ігри та спортивні змагання серед учасників табору. Наприкінці дня переможці були відзначені і нагороджені призами та подяками. Кожен учасник табору від благочинного Новомиргородського округу протоієрея Миколая Чутори отримав в благословення іконки Спасителя, цілителя Пантелеймона і святителя Луки Кримського.
На третій день до обіду відбулася лекція на тему: «Любов в сучасному світі», яку прочитав протоієрей Діонісій Буренко, а також було проведено різні майстер-класи; та головною подією дня став концерт, організований силами і майстерністю учасників табору. На вечірньому заході всіх присутніх своїм голосом дивувала Кіровоградська співачка Оксана Драч.
26 червня, у четвер, в останній день табору відбулася надзвичайно важлива і прекрасна за своїм значенням подія – Хрещення. Це Таїнство духовного переродження було звершено собором духовенства над 15-ти вихованцями спецшколи-інтернату, які після участі у православному таборі виявили власне бажання стати чадами Православної Церкви. Діти не лише стали християнами, але й отримали духовні настанови від священиків на майбутнє життя з Богом. Радість переповнювала їхні серця...
По закінченні Таїнства відбулося закриття табору. На обличчях дітей, які хрестилися, можна було побачити масу емоцій, радості та Божої благодаті. Ось так і закінчився перший у Новомиргороді православний табір.
Особливу подяку хочеться висловити всім організаторам, меценатам та небайдужим людям доброї волі, які долучилися до богоугодної справи, адже, як говорив відомий педагог Василь Сухомлинський: «Дитяча душа – як чистий аркуш паперу, що на ньому напишеш – таким і буде її майбутнє»…