Актуально


В Кіровоградській єпархії відбудеться цикл духовно-просвітницьких лекцій «Великий піст – час роздумів про головне»


ЦВІТ ДУХОВНОЇ ВЕСНИ

 

 

 

Радіоефір 2 від 16 березня 2019 р.

Що таке Великий піст? Це скорботний сон чи пробудження душі?  Його духовна сутність та спасительна дія.Чи відноситься покаяльний плач  до моментів радості духовної весни?
На ці та безліч інших запитань дасть відповідь гість радіостудії Священик Андрій Савельєв у своїй пізнавальній проповіді, яка відноситься до циклу проповідей про Великий піст "Цвіт Духовної весни".

 

Цикл проповідей про Великий піст під назвою «Цвіт Духовної весни», який транслюється на Олександрійському міському радіомовленні ознайомить слухачів із найважливішими темами для роздумів, які потрібно піднімати у дні Святої Чотиридесятниці.


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 36-й від 17.03.19.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 



 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 



Икона дня








Вопрос священнику


Публикации

 

Свящ. Андрій Афанасенко
"Весна духовна"
 

 Протд. Роман Мельник
«На реках Вавионских» - жалобная песня иудеев о вавилонском плене или наша покаянная песнь о своих грехах?

 

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВА



Наши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this page







Патриархия.RU





Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости



25.06.2014  24 червня в Кіровоградській обласній бібліотеці ім О. М. Бойченка відбувся круглий стіл з веб-спілкуванням на тему: «Цінність життя»

24 червня 2014 р., з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Іоасафа та ініціативи Молодіжного і Соціального відділів Кіровоградської єпархії, а також Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. М. Бойченка, відбувся круглий стіл з веб-спілкуванням на тему: «Цінності життя», в якому прийняло участь близько 60 осіб. Метою заходу було запобігання випадків суїциду серед підростаючого покоління.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, серед населення віком від 15 до 44 років самогубство є однією з трьох головних причин смертності, після серцево-судинних та онкологічних захворювань. Кожного року в світі близько мільйона людей власноручно вкорочують собі віку, тобто одна людина кожні 40 секунд. Кількість спроб звести рахунки з життям в Україні пропорційна кількості дорожньо-транспортних пригод.
Тема підліткового суїциду особливо гостра, але її намагаються обходити обабіч і не підіймати на широкий загал. Виховуючи молоде підростаюче покоління, ми не зважаємо на те, яку частину нашого майбутнього втрачаємо через подібні події.
Першою до учасників заходу звернулася директор Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва Савенко Лариса Миколаївна. В своєму привітальному слові вона наголосила на важливості даної проблеми. Доповідачами круглого столу були: директор обласного центру соціально-психологічної допомоги Вінницька Наталія Миколаївна; викладач факультету педагогіки та психології Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка практикуючий психолог Зубченко Владислав Владиславович; голова Соціального відділу Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви протоієрей Андрій Бобрик, а також доповідачем і ведучим заходу був голова Молодіжного відділу Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви протоієрей Діонісій Буренко.
В рамках круглого столу відбулося он-лайн спілкування з зірками українського шоу-бізнесу, які висловили своє відношення та дали поради стосовно цієї теми. Дует Анна-Марія – фіналістки шоу «Голос країни» та національного відбору на «Євробачення» – не мали можливості в цей день вийти на зв’язок, тому напередодні записали он-лайн звернення. В ньому українські співачки і акторки звернулися до учасників круглого столу і відмітили велику цінність життя людини. Лідер гурту «С.К.А.Й.» Олег Собчук в живому спілкуванні з молоддю по веб-камері назвав суїцид найбільшим безглуздям сучасності і вказав на те, що всі проблеми можна вирішити дипломатичним шляхом. Композитор Влад Дарвін побажав учасникам круглого столу терпіння у нелегких життєвих ситуаціях, проблемах і конфліктах, і мужності у їх здоланні. Також в он-лайн спілкуванні  взяв участь протоієрей Іоанн Тронько – заступник голови Синодального відділу УПЦ по роботі із скаутськими організаціями, настоятель храму святителя Петра Могили м. Київ. Батюшка розкрив православне вчення про цінність людського життя і гріховність суїциду.