Актуально


В Кіровоградській єпархії відбудеться цикл духовно-просвітницьких лекцій «Великий піст – час роздумів про головне»


ЦВІТ ДУХОВНОЇ ВЕСНИ

 

 

 

Радіоефір 3 від 16 березня 2019 р.

Торжество Православ'я - минуле. сьогодення та майбутнє. Історія започаткування цього свята. Стан Православ'я в сучасності, його торжество, яке відбувається кожного дня і в кожному серці православного християнина. Вічна перемога Православної віри над духовними та фізичними ворогами. Гість програми - клірик Ставропігійного храму, бакалавр богослов'я Свящ. Андрій Савельєв.

 

Цикл проповідей про Великий піст під назвою «Цвіт Духовної весни», який транслюється на Олександрійському міському радіомовленні ознайомить слухачів із найважливішими темами для роздумів, які потрібно піднімати у дні Святої Чотиридесятниці.


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 37-й від 24.03.19.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

  

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свящ. Андрій Афанасенко
"Весна духовна"
 

 Протд. Роман Мельник
«На реках Вавионских» - жалобная песня иудеев о вавилонском плене или наша покаянная песнь о своих грехах?

 

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости23.06.2014  Радуйтесь з “Стежиною Добра”

“Радуйтесь!” - таким привітанням учасники православного табору “Стежина Добра” вітали один одного протягом дванадцятиденної туристичної зміни. Табір закінчився, кожен почав займатися своїми буденними справами, але залишилася та радість, яку ми отримали від християнського благовістя, спілкування з новими друзями, ознайомленням з основами туризму, прекрасно проведеного часу. Зайшовши в парк ім.Крючкова, після завершення роботи табору, розумієш, що парк ніби осиротів, адже дванадцять днів поспіль атмосферу парку формував дитячий гомін. Свято-Успеський духовно-просвітницький центр має благословіння керуючого Кіровоградською єпархією Високопреосвященнішого архієпископа Іоасафа на подальшу життєву долю табору “Стежина Добра” та надіється, що в наступному році буде організовано вже декілька змін, на яких парк ім. Крючкова неодноразово буде зустрічати дітвору привітанням “Радуйтесь”.
Остання неділя нашого табору виявилася досить не простою. Адже на нас чекали “Великі туристичні змагання”, чемпіонат по настільному хокею, підготовка до закриття зміни, а саме головне це боротьба з самим собою. Вожаті зустрілися з феноменом “нехочух”, тобто з наслідками життя дітей у віртуальному світі та соціальних мережах, коли реальне життя стає прісним і не цікавим. Але благодать Божа і людські зусилля роблять чудеса – і синдром “нехочух” був переможений. Щоправда,на відкритті табору ця тема була піднята, і було прийняте спільне рішення з батьками, що учасники зміни на момент перебування в таборі не користуються різними віртуальними іграми і навіть телефоном.
Кульмінаційним моментом стало єднання дітвори і вожатих навколо Євхаристичної Чаші. На передодні прот. Євгеній Назаренко розповів діткам про таїнства Сповіді та Причастя.
Неординарним днем зміни стало 18 червня – день великих туристичних змагань, адже в цей день парк наповнився ще і дорослим сміхом. Батьки не просто прийшли підтримати своїх дітей, але і створили свій власний загін “Предки”, який взяв участь в змаганнях.
Особливістю нашого денного табору стала ночівля в палатках з 18 на 19 червня, коли дітвора самостійно розводила вогнище, ставила палатки, варила кашу, чай, робила салат, та пригощала такою вечерею своїх батьків.
Останні дні життя табору були наповнені різними майстер-класами, екскурсіями, чемпіонатом по хокею та підготовкою до свята “Закриття зміни”.
Є час розкидати каміння і час його збирати. Настав час закриття зміни, час прощання, час побажань. Всі загони і навіть загін баьків “Предки” долучилися до організації прощального концерту. По-доброму приємно було бачити сльози дітей, які прощалися зі своїми вожатими та чути побажання від батьків про продовження табору “Стежина Добра”.
В знак проведення першої “Стежини добра” батьками було посаджене перше дарево на одній з стежин в парку ім. Крючкова.
По-переду наступної “Стежини Добра” цілий рік, рік аналізу,роздумів, бажання урізноманітнення прогами. Тому табір ”Стежина добра ” не прощається зі своєю дітворою, а каже до зустрічі у наступному році. Радуйтесь зі “Стежиною Добра”.