Актуально


 Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 

 

Ієромонах Афанасій (Зубко)

Піст як допоміжний засіб в наближенні до Бога

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Протд. Роман Мельник

Благодатний вогонь - свідчення Воскресіння Христового

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

Информация


Желающие оказать благотворительную помощь в строительстве здания Епархиального Управления и воскресной школы могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002000052149 в ПАТ <Укрсоцбанк> МФО: 300023 ОКПО: 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Звернення до віруючих Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви

Звернення
до віруючих Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви
з приводу ситуації,
що склалася на даний час в нашій країні

Дорогі брати і сестри!


Ось вже кілька місяців у нашій країні триває протистояння, яке в останні дні, на жаль, набуло особливо гострого характеру.
Вся держава вражена конфліктом, що розгорається. У столиці не припиняються зіткнення. З кожним днем риторика конфліктуючих сторін стає все жорсткішою, з вуст окремих політиків лунають заклики до насильства.
Церква рішуче засуджує будь-яке насильство, бо воно веде лише до поглиблення кризи і розбрату в народі. Церква закликає до розсудливості і миру.
Кров не можна виправдати благими намірами. І ми молимося, щоб Господь наповнив серця всіх любов'ю, як про це говорить Він у Святому Євангелії: «Заповідь нову даю вам: любіть один одного!» (Іоанн. 13:34).
Тому всі сторони протистояння повинні усвідомити свою відповідальність за збереження Української держави і почати конструктивний діалог з метою подолання суспільно-політичної кризи. Адже не може бути сильною держава, в якій немає єдності між громадянами, в якій немає діалогу між владою, опозицією та громадянським суспільством.
А тому закликаємо всіх вас, дорогі брати і сестри, незалежно від політичних переконань, не піддаватися закликам до насильства та ворожнечі, але посилити свої молитви за єднання, порозуміння і мир в нашій країні, за подолання ворожнечі і розбрату. За те, щоб конфлікт, який виник, вирішувався виключно за столом переговорів, а не на галасливих вулицях. Тоді «справою правди буде мир, і плодом правосуддя - спокій і безпека навіки» (Іс. 32, 17).
Господь нехай дарує всім нам мудрість і силу, терпіння і витримку для збереження в нашій Вітчизні миру, спокою і взаєморозуміння.

З любов’ю,

Іоасаф архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський